İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kimdiro.com parayı yollamıyor

bymega

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimdirodan 4-5 kere para aldım fakat sonuncusu biraz yüklüydü 285 ytl idi ödemeyi istedim 3 haftadan fazladır gelmedi... ödemeyi istemeniz için 50 ytl yi geçmeniz gerekliydi bu sponsorda kullananlar bilir ben 1 hafta önce tekrar 50 ytlye ulaştım onuda istedim... Sitede 285 ytlik ödeme bekliyorsunuz diyordu o gitti onun yerine şimdi 50 küsür ytl bekliyorsunuz diyor. Para gitti benim durumumda olan varmı ben parayı kaybettiğim kanaatindeyim bi sponsor daha yalan çıktı . Uyarmak istedim

Zeprhy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20'sinden sonra odeme yapiyorlar 180 ytl aldim ben...

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20sinde filan ödeme yaptıkları yok normalde ödeme isteğinde bulunduktan 1-2 gün sonra ödeme yapıyolardı 3 hafta oldu benimde parayı yatırmadılar. yani kimdirio sırtımızdan parayı aldı. haram olsun ne diyelim

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.kimdiro.com/ortak
burdan üye olabilirsin.
ben sorunsuz ödemelerimi aliyordum şuan kullanmıyorum ama ödeme istedikten iki gün sonra hesabimda oluyordu.
Telefon numaraları vardı bulunca yazarim.

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sagolasın peki tıkla başı ücret vermiyor mu illaha paralı üyemi yapmak gerekiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5