İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kimi protesto edeceğim ?

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yabancı forumlarda index'lerden şikayetçi olanı görmedim belkide gözden kaçırdım ama bildiğiniz gibi "son günler" demeyeyimde son aylarda google yapmadığı şeyi yapıyor. İndex lerimi silmesinden bıktım artık. Ben seo yaparak geçimimi sağlıyorum bir anda bittim. Neden böyle olduki ?

Google algoritmasınımı yeniliyor yoksa korktuğum gibi bizemi bu yaptırım ?

Hadi bunuda geçtik benmi google mail atayım artık şu kelimeyi blok'lada "<SPAN style="FONT-SIZE: 1pt">" Türk milletini spamlardan kurtar. Ne bizim index'lerimizi siliyorsun ? diyip google ımı protesto etmeliyim

Yoksa Baba'sından 10 ytl alıp aysenin-bacakları.html sevginin-bilmemneresi.html yapıp içinde üstte verdiğim kod ile sayfa içine keywords gömerek ve sayfanın üstüne bilmem kaç punto ile "sen bizim siteye google'dan arama yapıp geldin ama, öyle yok üç kuruşa beş köfte sen hele bir ana sayfaya giriş i tıkla sohbete katıl, sohbet et de sonra bakarık" diyip milletle alay edercesine, tablo çizmekten aciz Bilgisayar başına oturunca ilk işi msn ve Front Page i açıp bir yandan sohbet edip bir yandan aranacak kelimeleri yazanlarımı protesto etmeyliyim ?

Yada benim asıl protesto edeceğim toplist'ler mi? Her olur olmaz siteye bedava backlink dağıtıp sadece üyem fazla görünsün ayrıca DB'imde benimde keywords bulusun da bende user?bilmemne.com yapiyim hayalet sayfam olsun bende google'dan ziyaretçimi aliyim reklamımı koyiyim adı da üye site'min sayfasını tanımta olsun. Diyen toplist'lerimi protesto etmeliyim ?

Google: Ben bıktım artık birşey aradığımda spam sayfa görmekten. Bunun çözümü bizi aşar google'ı aşmaması gerekiyor madem yetişemiyorsun ne diye her sektöre giriyorsun otur asıl işini yap.

Toplist Sahipleri: Lütfen sayfa onaylarken biraz daha seçicici olun bu tür siteleri onaylamanız Türk İnternet'ini baltalıyor.

Çocuklar: Msn de Rumuzu'nuzun sonuna bir tane site eklemek için babanızdan para istemeyin. Paranızı doğru işlere harcayın. Gidin dondurma falan alın, manita ayarlayın, Teneffüsler'de simit yiyin.

D

Dot Net

Misafir
süper yazmışsın. tebrık ederım bu doğru tespitlerin için. ben artık webmaster olarak bakmıyorum bu oılaya.
normal bir internet kullanıcısı olarak bakıyorum.
google a girip bir şey arıyorum. aman Allahım o da ne? alakasız alakasız sıteler en üstlerde. ne aradığımızı bulabiliyoruz ne de aradıgımıza yakın şeyleri. sms yazın bol bol site bulursunuz, güzel kızlar yazın milyon sonuc bulursunuz, mp3 yazın milyarı bulur(abarttığımı biliyorum ama ona yakın). artık aradığımız bilgiye ulaşmak için aradığımız kelimenın google adsense de "tık başına yüksek ücret vermeyen" kelime olması için dua mı etmeliyiz?

Merchant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum açıkcası çok güzel bir protesto.Hatta benim gözümde en anlamlısıydı.Çünkü aylardır böyle bir sorun içimde öyle bir takıntı yaptıki. Bu bölümde proxy siteleriyle ilgili bir başlığım var orada bu konudan ne kadarmuzdarip olduğum yazıyor zaten.Hassasiyetine teşekkür ederim. + Rep

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5