İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kimlik fotokopisi vb istemeyen ucuz kaliteli domain ve hosting firmaları

adobett

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddyden hosting ve domain aldım ama kimlik resmini yollamamı istediler.Yollamayacağımı söyledim ve üyeliğimi kapatıp paramı iade ettiler.2 sorum var

1Bu tip ek bilgi istemeyen domain ve hosting firmaları hangileri?Ayrı ayrı domain ve hosting verende olabilir.

2Domaini bedava veren hostingler var bunlar nasıldır?

Müşteri desteği iyi olmalı ve ucuz olmalı diğer özellikleri çok iyi olmayabilir

(edit:sanırım hepsi istiyor sahte photoshop vb kimlik resmi yollasam birşey olur mu?En kötü başıma ne gelir?Türkiyede değil sonuçta.

Teşekkürler

hasan525

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benimde başıma bugün geldi kimlik görüntüsünü yolladım geri dönüş yok - az önce tekrar mesaj attım bekliyorum - türkçe destek olsa hallederimde ingilizce problem yaratıyor

Neyisav

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimlik fotokopisinin üzerine, "Sadece şu işlem için kullanılacaktır" yazarsanız herhangi bir sorun çıkacağını zannetmiyorum. Yine de yollamak istemiyorsanız, Türkiye firmalarına bakın derim. Domain için, İHS ve İsimTescil'e bir bakmanızı öneririm.

hasan525

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben yolladımda hala cevap gelmedi yanlış olduğunda hemen cevap atıyorlardı öğlenden beri yok cevap paramızı ödedik aldık yine aynı

hostdiyari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yardımcı Olalım

godaddyden hosting ve domain aldım ama kimlik resmini yollamamı istediler.Yollamayacağımı söyledim ve üyeliğimi kapatıp paramı iade ettiler.2 sorum var

1Bu tip ek bilgi istemeyen domain ve hosting firmaları hangileri?Ayrı ayrı domain ve hosting verende olabilir.

2Domaini bedava veren hostingler var bunlar nasıldır?

Müşteri desteği iyi olmalı ve ucuz olmalı diğer özellikleri çok iyi olmayabilir

(edit:sanırım hepsi istiyor sahte photoshop vb kimlik resmi yollasam birşey olur mu?En kötü başıma ne gelir?Türkiyede değil sonuçta.

Teşekkürler

2 Adet üçretsiz domin sağlayamam ama üye panelinde ki bilgileri doldurmanız yeterlidir. Herhangi bilgi ve belge istemiyoruz.
http://www.hostdiyari.com/

incehosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
2 Teklifimiz var..
1 - 1 yıllık Limitsiz hosting alırsanız Domain bedava (70TL)
2 - 1 yıllık Limitsiz reseller alırsanız Domain bedava (100 TL)

Saygılarımla;
Tolga Us.

İletişim :
Firma Adı İnceHosting İnternet Bilişim Hizmetleri
Web Adresi İnceHosting Limitsiz - Web Hosting, Limitsiz Reseller - Ana sayfa
Msn / Mail [email protected]
Sabit Tel 0 (212) 909 08 09
Yer Sağlayıcı Belge No YS-2341
Vergi Dairesi : Beylikdüzü
Vergi Numarası : 13449063178

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5