İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kimse Yokmu Derneği için ne Yapabiliriz?

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,
Bildiğiniz üzere Kimse Yokmu Derneği http://www.kimseyokmu.org.tr adresinde yayındadır ve yardım amaçlı çalışmalarda bulunmaktadır,

Kimse Yokmu derneğinin internetteki etkinlikleri konusunda yardımcı olmak isteyen, destek vermek isteyen gönüllü arkadaşlarımıza ihtiyacımız bulunmaktadır.

Özellikle internette tanıtım konusunda neler yapılabileceği konusunda yardım beklemektedir,

Lütfen görüşlerinizi paylaşırsanız hepbirlikte Kimse Yokmu Derneği internet çalışmalarına yön vermiş oluruz inşallah...

Syg.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca destek vermek isteyen arkadaşlar buraya sizlere ulaşabileceğimiz mail adreslerinizi eklerseniz çok memnun oluruz,
syg.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şahsen ben desteğimi Deniz Feneri derneğine veriyorum.
Ama bir süre sonra Can Suyu derneği sitesinde bazı şeyleri değiştirdikten sonra Can Suyu derneğine destek vermeye başlayacağım.

Kimse yok mu derneği de takdir ettiğim bir dernektir.

Bence onlar da Deniz Feneri derneğinin gittiği yoldan gitmelidirler. Onlar da webmasterlar mail adreslerini toplu halde veya tek tek bir şekilde bulup mail ile onlara ulaşmalılar.

Bahsettiğin derneğe yardım etmek istiyorsan yapman gereken tek şey var. O da birkaç farklı boyutta jpg ve gif banner yap. Burada yardımcı olmak isteyenler sitelerine o bannerlardan eklerler.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakanizm kardeş aslında amacımız banner larının yayınlanmasından çok öte Webmaster arkadaşlarla organize birşeyler yapma düşüncesi ve neler yapılabileceği konusunadır ,

İnşallah arkadaşlar neler yapılabileceği konusunda bizlere destek olursa hayırlı bir işte yol göstericimiz olup bizlere destek olurlarsa çok memnun oluruz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5