İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kimsede edebiyat sitesi scripti vs. yokmu?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar daha öncede foruma yazdım basit bir edebiyat sitesi lazım bana. Şiirler çiçekler böcekler vs. olacak. Forumdan 1-2 kişi benden 500-600 $ gibi çok yüksek fiyatlar istediler. Yani bence cok fazla eğer elinde hazır script olan varsa uygun fiyata satın alabilirim.

M

mavidusler

Misafir
Ya aslında Php Nuke sisteminin herşeyde kullanılmasından ben de bıktım ama biraz editleyip edebiyat sitesi formatına dönüştürmüştüm. İstersen paylaşabilirim. Örnek:
http://www.netyazar.com adresinden inceleyebilirsin.
Onun dışında EvoArticles, EchoArticles ve Article Live scriptleri biraz editlenerek edebiyat sitesi için kullanılabilir. Ben kullandım ama dil dosyasını editlemekten gına geldiği için vazgeçmiştim. Çiçek böcük gibi şeyleri eklemek açısından Php Nuke çok sık kullanılan bişeydir o yüzden sorun çıkmaz :)

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mavidusler' Alıntı:
Ya aslında Php Nuke sisteminin herşeyde kullanılmasından ben de bıktım ama biraz editleyip edebiyat sitesi formatına dönüştürmüştüm. İstersen paylaşabilirim. Örnek:
http://www.netyazar.com adresinden inceleyebilirsin.
Onun dışında EvoArticles, EchoArticles ve Article Live scriptleri biraz editlenerek edebiyat sitesi için kullanılabilir. Ben kullandım ama dil dosyasını editlemekten gına geldiği için vazgeçmiştim. Çiçek böcük gibi şeyleri eklemek açısından Php Nuke çok sık kullanılan bişeydir o yüzden sorun çıkmaz :)

guzel editlemişsin... en azından biraz farklı olmus diger nukelerden..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonucta nuke ... her zaman yeni bir acik ile karsi karsiya ..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı script yazan insanların olduğu sitelere mesaj at 100 dolara çılgın gibi script yazarlar.. şahsen benim taktik o.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Tavsiyeler icin saolun arkadaşlar. 200 milyona Mavionline rumuzlu arkadaşla anlaşmış bulunmaktayım. Hayırlı olsun.

Hazar17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asp istediğin özelliklere script yazarız

MSN: kralakif ( @ ) hotmail.com

Mavionline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnlineOYUN.COM' Alıntı:
Asp istediğin özelliklere script yazarız

MSN: kralakif ( @ ) hotmail.com
Arkadaşım haftalardır buraya yazıyor cevap veren ve fiyat beğenen yoktu anlaştığımızı yazmamızdan ve fiyatda belirtmesinden sonra buraya biz yaparız vss tarzı mesaj yazman ne kadar etik sence ?

Bu arada umarım hayırlı olur bizim içinde iyi bir referans olucaktır.

Hazar17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakma kardeş. okumadım orasını
tekrar özür dilerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5