İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kimsin.NeT, Muzikbul.net & Askhane.com

Q

QuicK

Misafir
Ehehehe :) Nereye ne yazayım diye canım sıkılıyordu zaten. Yorum yapmayında yazmamıssın. Tesekkurler :)
Ama birader naaptın sen ya. Bu paralarla neler yapılabilecegini biliyormusun ? Şöyle bir dusunelim.
1500 $ = 2000 YTL + 1000 + 750 = 3750 YTL.
Bu paraya bir 131 Doğan alırım. Bide faça yaparım. Ustune bide manita yaparım :D
Bak www.lolitamankenler.com/domainler.htm Hepsini sana vereyim oradaki domainlerin sen bana 3500 YTL Ver :)

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
quicK sana hiç yakışmıyor yazmış fiyatını boşver sana yorumu kalmamış berki alıcı olabilir. Bende diyordum neden kimse salça olmadı bu fiyatlara ama 5 dk sonra oldu oda sen oldun Kendi gözünde o domainin fiyatı budur. Hiç kimseyle dalgacı yorum yapılmaz

böyle yorumlar alıcıları kışkırtıyor sen böyle diyince alıcı düşünüyor ya adam haklı böyle bir yorum yazmış diye kendi kendine düşünüyor ve satıcı cıkaracağı domaini satamıyor Lütfen Yorumlarınızı biraz daha dikkatli yazın!...

Kardeşim sende de YORUMCU DEĞİL ALICI İSTİYORUM DE. deki böyle yorumlara cevabın olsun

ŞAHSEN BÖYLE YORUM YAPANLARA BEN GÜLÜYORUM.. FORUMDA 1 NUMARA OLDU GEREKSİZ YORUMLAR

RemiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saol komsunet Kaliteli insanlarin yorumlarina herzaman ihtiyacimiz var. herkesin kendi yorumuna saygi duyarim ama ben burda soru sormadim veya konusa acmadim fiyati beyan ettim yorum yapmak sana kalmamis kaca satacagimda. bakarsin fiyati beyenirsin yada beyenirsen irtibata gecersin beyenmiyorsan. bakip gidersin... Burasi sohbet yeri degil QuicK

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sadece QuicK için demiyoırum ben herkez için diyorum Lütfen gereksiz yorumlarla alıcıyı kışkırtmayalım... LÜTFEN

Q

QuicK

Misafir
RemiX' Alıntı:
Saol komsunet Kaliteli insanlarin yorumlarina herzaman ihtiyacimiz var. herkesin kendi yorumuna saygi duyarim ama ben burda soru sormadim veya konusa acmadim fiyati beyan ettim yorum yapmak sana kalmamis kaca satacagimda. bakarsin fiyati beyenirsin yada beyenirsen irtibata gecersin beyenmiyorsan. bakip gidersin... Burasi sohbet yeri degil QuicK
Özür dilerim.
Ancak komsunet'in dediği gibi "yorum değil alıcı istiyorum" diye belirten kimsenin mesajina karsilik vermem.
Bu yazımda sohbet amaclı değildi. "Ince bir elestiri.."
Neyse hayirli satislar..

RemiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazdiklarin pek elestiri gibi degildi. herneyse önemli olan insanlik :D

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteler komple mi satılık yoksa sadece domain mi?

S

sevdik

Misafir
arkadaşım MSN emde de varsın ama istedigin fiyatlar gercekten normal değil Yanlış anlama ben dostunum ama Dost acı söyler Bukadar parası olan bir insan Nette girmez Zaten

Fiyat verirken Lütfen düşünelim Taşınalım Herkesin emegi pahalıdır Ama milyar edemez edenler zaten alıyor onda sorun yaşayamiyorlar lütfen...

RemiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimsin.NeT (1250$ domain+tasarim), Muzikbul.net(750ytl domain) & Askhane.com(500YTL domain) son fiyatlar
baska bir indirim yapmam. isteyen msn den ulassin.mail olarakda [email protected] mail yollayin
isteyene tasarimda yapilir.

msn : [email protected]

F

F1R4T

Misafir
ikincibahar.com 'uda ben satayım bari mesaj atabilir isteyen varsa. teklif bekleriz

RemiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendin bir baslik ac orda sat burda yayinlaman dogru degil...

RemiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her türlü teklifi pm ile bana bildirebilirsiniz....

R

REdBuLL

Misafir
tasarım la birlikteyse gayet ucuz
ama beni aşar tabi :)
isim o kadar da güzeL değiL zaten ama tasarım güZel.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5