İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kına Gecemdi Dün...

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Saat gece yarısını geçtiği için dün ifadesini kullandım. Saçıma serçe parmağıma kına yakıldı, sol avcumun içine kına ile sevdiğimin adı yazıldı. Saz geldi gece boyunca oyunlar oynandı... tuaf bir his..

Gelinler başı örtülüp kına yakılırken neden ağlar diye düşünürdüm.

Kınayı getir aney... deyince sazcı, ben bastım ağıtı :)...

Yarın resimleri paylaşacağım :) Ama benim için çok özel bir gündü. Bir ailenin askerliğe ne kadar önem verdiğine yakından şahit oldum.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
şanslısın emin ol
ben bir çanta alıp kimseye birşey söylemeden gittigimi biliyorumda ondan :)
şimdiden hayırlı teskereler 88/2 lerden selam :)

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Askere gidiyorsun diyemi yaktılar yoksa sözlendin mi anlamadım ki :p hayırlı olsun yinede hangi seçenekse..

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ne kadar güzel ya :) İnşallah sağ salim gidip gel, bir de askerlik anılarım blogu aç :hihi:

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Anılarımı Serdarca'da paylaşçam :) Ama şu var: Bana hasta diyebilirsiniz... Gitmeden önce düşündüğüm tek şey sitelerim. Ailem sanki 2. plan gibi. Bilmiyorum kafayımı yiyorum :S

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
O konuda seni çok iyi anlıyorum :)

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Hayırlısıyla gidip gelmek nasip etsin serdar hocam 87/4 yaptım askerden geleli 3 seneye yaklaştı geldiğimin ilk senesi bitti kurtuldum diye seviniyordum 1 sene psikolojiisinden kurtulamadım 2. sene özlemeye başladım böyle bişey.. bu arada acemi birliği bellimi?

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben yüksek lisans yapma kararı aldım askerlik için. Sonra ver elini Avrupa, açıkcası 5 ay sigara izmariti toplamak için okumadım yıllarca. Pek niyetim yok.

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben yüksek lisans yapma kararı aldım askerlik için. Sonra ver elini Avrupa, açıkcası 5 ay sigara izmariti toplamak için okumadım yıllarca. Pek niyetim yok.

nasıl konuştuguna bak bir Pek niyetim yok. diyemezsin sen uykudamsınn yoksa kafanmı ıyı
5 ay sigara izmariti toplamak için okumadım yıllarca. sen sigara izmaritimi toplamaya gidiyosun askere yoksa vatanımı korumaya gidiyosun

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
ben sana hiç birşey demiyorum... :eek:lmadı:

Askerliği bi sigara izmaritine sığdıran düşünceye zaten en doğrusu bişey dememek askerlik yapmaya gidenler izmarit için gittiler bende izmarit için gittim

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
nasıl konuştuguna bak bir Pek niyetim yok. diyemezsin sen uykudamsınn yoksa kafanmı ıyı
5 ay sigara izmariti toplamak için okumadım yıllarca. sen sigara izmaritimi toplamaya gidiyosun askere yoksa vatanımı korumaya gidiyosun

Belli ki yaş ufak. Yıl olmuş 2011, kimden koruyosun vatanı? Hükümet'in son iki senedir birebir görüştüğü adamın örgütünden mi?

Konu sahibi arkadaştan özür dilerim, kendisine hayırlı tezkereler dilerim.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Önemli değil, ben sadece olanı paylaştım sizden rica ediyorum konu dışarıya çıkmasın.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254

arkadaşın sözleri çok samimi ama, milliyetçilik yapmaya gerek yok, adam manisanın kırkağacında vatanını nasıl koruyacak? manşsa kırkağaçta terör mü varki elinde silahı şavaşsın? ben bunları gördüm geçirdim, ama akıllı davranabilirsenizde king sizsiniz. git hacım git.
not: manisa örnektir
konuyu dağıttım özür dilerim

QuickSilver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Küçüklükten beri hayalim asker olmaktı İnşallah bu hayalimi gerçekleştirebilirim ne olursa olsun o üniformayı taşımaktan var mıdır ötesi ?
Bu arada hayırlı tezkereler abi.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Yahu:) önemli olan benim o 150 küsür günü internetsiz geçirmem gerisini geldiğimde bilare tartışırız :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Kına umarım ender raslanmıyordur , okadar erkeğin içerisine kınalı gitmekte kötü :D

Nerede yapıcaksın askerliğini ?

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Öğretmenim, kısa uzun dönemim ve bölgem ayın 10'unda belli olcak ve 12'inde teslim olacam. Kına garip karşılanmaz, en azından Çanakkale'i okuyanlar karşılamaz.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Herkez'in dahil olabileceği bir ortam değil askerlik, kimisini dışlar, kimiside burasıdır der. Bazı arkadaşlar atıp tutmuş bazıları hala adam olmamış.. Çok büyük dersler öğretir, sabır gibi.. umarım sabrın daim olur hocam, herşey başlayana kadar..

bende askere giderken sitelerimi düşünmüştüm :D ama askerlik dedikde hocam internet yok demedik oradada internet cafeler var kışla içerisinde o kadarda değil yani :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5