İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kınıyorum!

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iyinet forumunu kınıyorum
http://forum.iyinet.com/link-degisim/115063-pr2-oyun-sitesinden-link-degisimi.html
linkteki kişiyle değişim yapıldı hiç bir şey söylemeden linkimi kaldırdı moderator arkaşlara bildirdim. Sağolsunlar konuyu kapattılar, link imi kaldırdım. şimdi konuya bakıyorum yine açılmış. Bunun amacı nedir? 1 kişi kazanalım derken haklı olan kişiyi mi kaybetmek istiyorsunuz. İşlerimin yoğunluğundan giremiyorum böyle milleti uyutulmasına izin mi verecek iyinet forum'u ????

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Merhaba,

ByRON detaylı açıklamayı tarafınıza ilettim.

Yalnız burada şunu belirtmek istiyorum, konu altında gereken(ler) yapılmıştır.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Belki bilmeden açılmıştır ByRon

Ne yazık ki bilerek açılmış. Kullanıcıya bir ceza verilmesede konunun açılmamasını isterdim.
---------------------------

yagmayok iletişime geçildiği için teşekkür ederim.
Ama bu konunun kapatılması bence hoş olmadı, ben burada yöneticilere zarar vermeye çalışmıyorum. Bana bir linkle zarar verilmesede zinniyeti belli bir kişinin başkalarına da aynı zararı verilmemesi için report ettim ki gereği yapılmıştı.

Özel mesajımda da söyledim daha bugune kadar kimseye ters bir cümle ağır itamda bile bulunmadım. Yeni üye olan bir kişinin hiç cezası olmadıgını görerek konusunu iyiniyetinizi görüp açıyorsunuz. Buyrun benimde yöneticiler ceza tabloma baksın Nokta bile bulunmamakta.

iyinet forumları bir darbe yemiş olabilir kullanıcı sayısı düşmüş olabilir ama benim söylediğim bir tehtit vs değil bir byron gider 10 larcası gelir. Kusura bakmayın ama bu yıllardır hep böyle söylendi iyinet forumunda .

işlerimin yoğunluğu ve aylardır evimden uzak olmamın sebebiyle forum a giremiyorum, sitelerimle dahi ilgilenemiyorum ama böyle olunca insan kendi enayi yerine konulmuş hisediyor. Buna izin verilmesi istemiyorum kişinin forumdan uzaklaştırlıp uzaklaştırılmaması beni ilgilendirmez.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Konunuzu ilk etapta kapattım çünkü bir yanlış anlaşılma olbileceğini düşündüm. Zaten kapatıp durum hakkında sizi bilgilendireceğime dair de bir not düşdüm. Gene özel mesajda da görüşünüzün değişmediğini gördüğümden dolayı konuyu açacağımı bildirmiştim. Ben herşeyin tartışılabilir olmasından yanayım. Belli sınırlar aşılmadığı sürece.

şuna da tekara açıklık getireyim.
Yeni üye olan bir kişinin hiç cezası olmadıgını görerek konusunu iyiniyetinizi görüp açıyorsunuz.

Konuyu kullanıcının iyiniyetine güvenerek açtım. Çünkü bir sebep sundu ve değişime devam etmek istediğini dile getirdi; daha önceden den de bu konuda bir ceza almış olmamasından dolayı iyiniyetine inanmam gerekliydi ( eski veya yeni kullanıcı olması farketmez ) ve konuyu açtım.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konunuzu ilk etapta kapattım çünkü bir yanlış anlaşılma olbileceğini düşündüm. Zaten kapatıp durum hakkında sizi bilgilendireceğime dair de bir not düşdüm. Gene özel mesajda da görüşünüzün değişmediğini gördüğümden dolayı konuyu açacağımı bildirmiştim. Ben herşeyin tartışılabilir olmasından yanayım. Belli sınırlar aşılmadığı sürece.

şuna da tekara açıklık getireyim.

Konuyu kullanıcının iyiniyetine güvenerek açtım. Çünkü bir sebep sundu ve değişime devam etmek istediğini dile getirdi; daha önceden den de bu konuda bir ceza almış olmamasından dolayı iyiniyetine inanmam gerekliydi ( eski veya yeni kullanıcı olması farketmez ) ve konuyu açtım.

Madem ki cok güvenilir biriydi kusura bakmayın ama bir mesaj yollayabilirdi, size nasıl iyiniyetini gösterdiysede bana kusura bakma diyebilirdi. Bende sizin iyiniyetine güvendiğiniz gibi güvenip konusunun acılmasını isterdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5