İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kiralık Adsense Hesabı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X

Xman

Misafir
Umarım Kurallara aykırı değildir, adsense talimatlarında hesap devri yasak ama devretmeden başkasına kullandırım kısıtlanmamış.

Banka hesap ve pin bilgileri girili içinde 22 usd birikmişi olan adsense hesabımı kiralıyorum, aylık 30 ytl yıllık peşin 250 ytl den başvuran ilk kişiye kiralanacaktır. Kiralama neticesinde hesap şifreleri tarafınıza verilecek ve hesap kullanımı yalnızca size ait olcaktır, dilediğiniz şekilde kullanabileceksiniz, hesap banlanması vb. durumlarda sorumluluk kiracıya ait olacaktır. Biriken paralar benim tanımlı hesabıma geçecek aynı gün belittiğiniz hesaba eft geçilecektir. Hesabı devretmiyorum vergi vb. yasal sorumluluklar bana ait olacak, ev sahibi kiracı gibi sürekli irtibatta olacağız.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
tv den bi alıntı

"Oldu gözlerim doldu"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5