İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kiralık Banka Hesapları, İnternet Bankacılığı, Coin Hesapları ve daha fazlası!

WeLoveWeb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

piyasada ki bir çok kişiye banka hesabı sağlayan biri olarak burada konu açmaya karar verdim nedeni ise bir kaç müşterimin işi bırakışı ile oluşan boşlukta müşteri portföyüme bir kaç müşteri daha katabilmek. Yeni müşteri alımlarım mevcut müşterilerimin ve yeni müşteri olacak kişilerin taleplerini karşılayabilmek adına sınırlı olacaktır.

Hangi Bankalar Mevcut?

- Finansbank

- Finansbank Enpara

- Yapıkredi

- İşbank

- ING Bankası

- TEB Bankası

- Vakıfbank

- Akbank

- Ziraat Bankası

- Garanti Bankası

- Kuveyttürk

- Diğer banka ihtiyaçlarınızı da karşılayabiliriz, müşterilerimiz bu bankaları tercih ettiği için bu bankalarla çalışmaktayız. Farklı bankalar için benimle iletişime geçebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Nasıl Olacak?

İnternet bankacılığı hesap kiralama süresi boyunca komple sizlerde olacak. Dilerseniz sizin göndereceğiniz telefon numarasını, internet bankacılığı numarası olarak güncelleyeceğiz. Dilerseniz, bizim açtırdığımız hatları size gönderelim. Yani kiralama süresi boyunca hesap internet bankacılığı dahil komple sizde olacaktır.

Hesap Kartları

Hesap kartları da dilediğiniz şekilde otobüs terminali, kargo vb ulaştırma şekli ile sizlere gönderebiliriz. Herhangi bir sıkıntı olmaz. Çoğu müşterilerimiz ile bu şekilde çalışıyoruz.

Coin Hesapları

İstediğiniz firmadan (koineks, paribu vs) coin hesabı açabilir, bu hesapları onaylatıp sizlerin kullanmasını sağlayabiliriz.

Fiyatlandırma ve Diğer Bilgiler

Fiyatlandırma adet alım sayısına, kullanım süresine göre değişiklik göstermektedir. Diğer bilgiler ve fiyat bilgisi için iletişim olarak;

Dilerseniz; PM ve/ya

Konu yasaksa mod. arkadaşlar silebilir. Saygılarımla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5