İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kiralık fotoğraf makinesi arıyorum

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir fotoğraf çekimi için 8 mp ve üstü dijital fotoğraf makinesi gerekiyor. ankara veya düzcede olması tercihimdir. hafıza kartı ve data kablosu olması gerekiyor

kira bedeli peşin ödenecektir, makinenin emniyeti için nakit teminat dışında her türlü öneri kabul edilebilir. sözleşme, nüfus cüzdanı emaneti, senet vs vs

ilgilenen veya bu konuda yardımcı olacak arkadaşların desteğini bekliyorum

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Nikon d60 gerçekten güzel bir makina slr olması ve biraz işten anlayan profesyonellere hitap etmesi nedeniyle almaktan korktuğum bir makina, arkadaşımda vardı ama çok karışık geldi. Çekimleri falan çok güzel öneririm

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nikon makinaları her zaman sevmişimdir

fotoğrafta çok profesyonel değilim ama matbaa baskısına gireceği için fotoğrafların çok kaliteli olması gerekiyor

tr.st ile görüştük kendisinden cevap bekliyorum

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
makine ihtiyacı tr.st nikli arkadaşla çözülmüştür teşekkürler

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
kendisi bugün kamerayı verdiğim gibi teslim etti. sorunsuz bir alışveriş oldu. teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi