İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kiralık IRC yonlendirmesi.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Halihazırda 250~400 arası değişkenlik gösteren sürekli popülasyonu bulunan IRC yönlendirmesi aylık peryotlarla kiralanacaktır. Bahsi geçen yönlendirme Klavye Script kullanıcılarıdır. Lütfen konuyla ilgileniyorsanız teklifinizi özel mesaj olarak iletiniz.

Uranus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba sayın DincerAydogdu;
Irc'yi çok seven bir arkadaşım uzun süredir bir server devralmak istiyordu. Bu tür ilanlara bu nedenle dikkat ediyorum.
Bir dönem kendisi server açtı, başarılı olamadı, kiralamak istedi, ben vazgeçirdim. Devralmaya karar verdi...
Bulunan serverların bir kısmının kullanıcı sayısı çok düşüktü, bir kısmının sohbet ortamı çok kalitesizdi, diğer kısmının ise fiyatı arkadaşımın bütçesini aştı.
Eğer sunucunuzu devretmek isterseniz, ortamınız ıygunsa, fiyat konusunda arkadaşımla görüşebilirsiniz.

B

Baria

Misafir
Bence bu işte kiralamak olmaz. kiralansa bilen hem satan hemde alıcı zararlı çıkabilir bu durumda

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir süre öncesine kadar sohbet.net i kiralamisdik.. ve simdi baska sunucu kiralama cabasındayiz..eğerki halen aktifde bir sunucunuz varsa ilgileniyor oldugumuzu bildirmek isterim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5