İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kiralık Yıllık VPS Sunucu 1 Stok

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

zamanında aldıgım bir sunucu vardı iki yıllık almiştim şuan 370 günü felan bulunmaktadir. son 3 aydır sunucu boşta artık kullanmiyorum buyüzden elden cıkartmaya çalişiyorum :(

• [*] Sunucu firması tamamen resmi ve vergi levhası ofisi olan bir şirkettir.
    [*] Destek konusunda başarılıdırlar, her türlü konuda yardımcı olmaktadırlar,
    [*] Sunucu devir edilecektir o şirkette yeni hesap açicaksiniz ben firmayi arayip söyliyecegim sizin hesabınıza devredilecektir.
    [*] Ödemeyi sadece banka havalesi (finansbank üstünden almayi düşünüyorum.)
    [*] Eğer makineye format atmak istemezseniz hazır kurulu cpanel'i ve yüksek sunucu güvenligi bulunmaktadır, nginx server kullanilmaktadır. Eğer format atmak isterseniz format sonrası basit güvenlik konfigrasyonları tarafımca ücretsiz yapilabilir format seçeneklerinde tüm işletim sistemleri bulunmaktadır.

Makine Özellikleri ;

- Virtual Private System ( VPS Server )
* 4 GB RAM
* 150 GB HDD
* 4x Core
* Limitsiz Trafik
* Müşteri Panelinden Yönetilebilir Hizmet
* Anlık / Haftalık Analiz Durum Kontrol'u

Paketin Normal Fiyatı ;

oZ3R52.png

Şuan alabileceginiz fiyat : 350 TL (Pazarlık payı bulunmaktadır. İletişim kurarsanız fiyatta anlaşırız. Sunucuyu satmamın sebebi belirttigim gibi hem kullanmiyorum hemde acil nakit'e ihtiyaçim oldugu içindir. 1 Gbits hat bulunmaktadır. )

İletişim ;

Mail : [email protected]
Facebook : facebook.com/omustu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi