İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kirgizistanda ticaret rehberi e-kitap

kalemdar

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar kırgızistanda 5 yıl tiçaretle ugraşdım kırgızistanın ve orta asyanın enbüyükpazarı Dordoy pazarında kendime ayit bayan giyimi üzerine dükkanım var,bu 5 yılda kırgızistan pazarında birçok tecrübeler kazandım.kırgızistan pazarının artılarını eksilerini ögrendim.kırgızistanda dükkan nasıl açılır hangi ürünler daha çabuk satılır.dükan açarken hukiki prosüdür nasıl işliyor pazarda kırgızistanlı ların Türklere yabancı dükkan sahiblerine bakışları tüm bu mevzuları e-kita imda yazdım.mesela Türkiyeden kırgızistan pazarında dükkan açmak isteyen arkadaşların mutla bu kitabı okumalarını kesinlikle tavsiye ediyorum.çünkü kırgızistan pazarına bir cok teknik ve hukiki bilgileri edindikden sonra işe başlamak girişimcinin işe 1-0 önde başlamış olacak.bu e-kitabı edinmek isteyenler bana mail atsınlar mail adresim: [email protected]
Wahtsap:05318849295 e-kitabim ayrıca gittigidiyorda satıloyor.ekitabin satış sayfasının linkini veriyorum. http://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/kirgizistan-ticaret-rehberi-e-kitabi-248443044

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5