İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kısa Zamanda 10K Hit Normal Mi ?

filesdownload

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Web sitesini google'nin son güncellemesi zamanında açtım. Bugün domaini alıp tam aktif ettiğim süre 20 gün oldu.

Bu süre içinde DA: 12 ve PA: 15 domain değerinin olduğunu gördüm. Tabiki aldığım domain 3 sene önce kayıt edilmiş bunun etkisi de var. Lakin son zamanlarda günlük tekil hitim 10K'ya ulaşmış bulunmakta.

Bunun 5K küsürü google organik diğer geri kalanı ise yandex, yahoo ve bing organik, sosyal referal ve direk kaynaklardan oluşmaktadır.

Bu değerler sizce ne kadar normal ? Güncelleme sonrası mı bu şekilde oldu yoksa google sitemizin sistemini sevdi mi ?

Zira sistemde 16 özel sitemap bulunmakta ve tüm içerikleri anlık youtube üzerinden çekmektedir.

Bunun yanı sıra 8 ayrı RSS hizmeti bulunmakta ve bu hizmetler belirli aralıklar ile wordpress, tumblr, pinterest, facebook ve twitter gibi hizmetlere içerik göndermekte.

Site sürekli güncel ve kullanılan tema da full seo uyumlu. Bunların etkisi var mı yoksa sadece güncelleme nedeniyle mi bu kadar hitler bir anda şişti.

Daha profesyonel kişilerden yorum talep etmekteyim.

Site adresi: http://videomp3indir.net

İçerik: Youtube v3 api sistemli script ve youtube içerikleri

Son Günlük Organik arama raporu:

vQQMvS.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5