İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kişisel Blog Sitesi İçin Alan Adı ve Sorularım

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Nurçinciğim yeni farkettim Serdar abin askere gitmeden sana sponsor olmak istedi. Ama çok aceleyle gittiği için sanırım buna da fırsat bulamadı.

Ben sana zevkle domain sponsoru olurum. Lütfen annene konuyu sor. Eğer izin verirse akşam geldiğimde isimtescil hesabından bir domain regleriz. Kendine iyi bak.

Eif,bana verdiğin destek için çok teşekkür ediyorum,annemle konuştuktan sonra pm yoluyla sana ulaşacağım :)

Az ama öz bir şeyler olacaksa ihsden ben sana blog için azamaoz.com domainini göndereyim kardeşim az ama öz bir şeyler karalarsın
Sizede teşekkür ediyorum fakat ben alan adımı,AdSoyad.com şeklinde olsun istiyorum,tekrardan teşekkürler.

Not:
Bana verdiğiniz destek için hepinize kucak dolusu teşekkürler :)

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Eğer hosting bulamadıysanız; http://www.freehosting.com/freewebsite.html şu siteyi deneyebilirsiniz. Cpanel desteği, 1 gb alan, 1 gb bandwitch, Addon domain imkanı(domainadı.com ekleyebilirsiniz yani).. Şuan boşta duran bizimletakil.com domainime burdan aldım. Ayrıca hız bakımından gayet iyi. Üye olduğunuz an hesap bilgileriniz mail adresinize uğlaşıyor, reklam, banner, popup vs. yok :)..

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Eğer hosting bulamadıysanız; http://www.freehosting.com/freewebsite.html şu siteyi deneyebilirsiniz. Cpanel desteği, 1 gb alan, 1 gb bandwitch, Addon domain imkanı(domainadı.com ekleyebilirsiniz yani).. Şuan boşta duran bizimletakil.com domainime burdan aldım. Ayrıca hız bakımından gayet iyi. Üye olduğunuz an hesap bilgileriniz mail adresinize uğlaşıyor, reklam, banner, popup vs. yok :)..

Denemeler için iyi ama aylık trafiği çok azmış. Aktif bir site için uygun olmaz..

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
hayırlı olsun

ailen site açmana izin veriyorsa ne mutlu sana ben babama site açacağım para lazım diyince dayak yemiştim :ağla:

Banada izin vermediler,para konusundan izin vermediler daha doğrusu...
Ama sponsor işine birşey demediler.Ama yaz tatilinde gizlice ptt'ye kaçar alırım :)

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
hosting ben sağlarım bana pm geç kac gb. ne kadar trafik falan istersen sana ozel ns yaparsın kullanırsın

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Depresan haklı.mesala onun blogu depresan.net arada girip okuyorum güzel şeyler yazıyor.:alkış:

ancak senin bu nickin darkgirl olmasın daha yaratıcı şeyler bul.Bu arada yaş 11 mi:alkış:

Evet yaşım 11.
Fakat iyice araştırdım,sordum.Başta bende anonim olsun istedim daha sonra adın soyadın olsun diyen daha çok olunca nurcinozer.com olsun istedim.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence güzelhostun fiyatları uygun.
Ayrıca ptt yerine bankamatiği de bir düşün bence daha kolay olur.
Havaleden en az işlem ücretini hangi bankanın bankamatiği alıyorsa onu kullanırsın.(heryer bankamatik dolu zaten)
Bence ana konu belirlemesin bloga mesela ben çeşit çeşit konular hakkında yazılar bulunduran bir blog yerine aradığım konuya yoğunlaşmış aradığım konu hakkında ayrıntılı içerik bulunduran bir bloğu gezmeyi tercih ederim.
Bence biraz İngilizcen varsa lunarcp.com a bi bak. Sitenin forumuna her ay belli sayıda mesaj atman karşılığında reseller veya normal host veriyo.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
pembekurdale.com
birgenckizinozeli.com
nurcinlebambaska.com
dunyadandunyaya.com
herteldenbirsey.com
herbiseyvar.com
pekmezdekisinek.com
dunyalikiz.com
duygularimveben.com
dramasivarsabirazdakrema.net
kalbimlesen.com
ozerbirblog.com
nurcininguncesi.com
dailyozer.com
ozerhayat.com
tarzburda11.com
gencarenk.com
tezegelin.com
gencgraf.com
hatiralarim.net
Aklıma bunlar geldi.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Hosting için eFe'ye
Domain için Eif'e çok teşekkür ederim.
Konu kilitlenebilir.

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ben bu arkadaşın 11 yaşında olduğuna inanmıyorum :) Hayırlı olsun bu arada..

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Ben bu arkadaşın 11 yaşında olduğuna inanmıyorum :) Hayırlı olsun bu arada..

Hocam,isterseniz kamera açıp 11 yaşında olduğumu kanıtlarım.
Bir ara kendi fotoğrafımı koydum inanmayanlara inat olarak.
Hala inanmayanlar varsa bilemeyeceğim,kimseye birşey inandırtmak zorunda değilim ne de olsa :)
Aynı zamanda teşekkürler.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Yakında DarkGirl, 11 yaşında mıdır, değil midir diye forumda anket açılacak herhalde :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5