İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kişisel Blog Sitesi

Chef

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Mayıs 2016
Mesajlar
6
Reaction score
0
Çevremizde oluşan sanal ve aynı zamanda sosyal alemin gelişmesi ile birlikte farklı şekilde siteler yayılmaya başladı. Herkesin rahatlıkla açtığı bir kaç site ama maalesef sonucunda uğraşmayarak vasatlığa kadar devam eden siteler ile doldu internet. Ama bunların yanı sıra iyi olanlar da var. Gayet başarılı ve aynı zamanda işinin hakkını veren birçok siteye de şahit olabilirsiniz. Özellikle de sadece bir konuya değilde, birçok konuya değinen ve her şeyin bir arada bulunduğu siteler insanların ilgisini çok daha fazla çekiyor. Bunun sebebi ise; büyük bir üşengeçliğin getirdiği her şeyi başka başka yerlerde aramaman özelliği.

berkinaktas sitelerden bir tanesi olarak selamlıyor bizleri. Sadece belirli bir kategori yer almıyor bu sitede; mobilden pratik bilgilere, sosyal medyadan, programlara kadar büyük bir bilgi hazinesi bekliyor bizleri. Sitenin görünüşüne baktığımı zaman büyük bir sadeliğe tanıklık etmiş oluyoruz ama bu gayet iyi bir model. Çünkü boğulmayan siteler ve renk geçişlerinin bu tarz olduğu siteler çok daha fazla rağbet görüyor.

Özellikle pratik bilgiler kategorisi oldukça işimize yarar gibi gözüküyor. Hanımların en çok hoşlandığı şeylerden bir tanesi anından çözüm imkanıdır, bu fırsat gelmişken elbette siteyi ziyaret edeceklerdir. Sitede benim en çok dikkatimi listeler kategorisi çekti. Kimi zaman sosyal mecralarda bu tarz uygulamalar görüyoruz ama onlar sadece, bu işi yapıyorlar. Ama bu kadar bilginin yanında bir de listeler kategorisi adı altında oluşan ve bize çeşitli bilgileri sunan bu kategori dikkatimi epeyce çekecek gibi gözüküyor.

Genel olarak ise; sitede hakkımızda ve iletişim gibi sayfalarda yer alıyor. Bu sayede ulaşmak ister isek site sahibine de ulaşabiliyoruz. Böylesine çeşitli sitelerin yer alması bir yandan göz dolduruyor bir yandan da bilgi doluluğu yaşatıyor.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst