İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kişisel Script Php

OnurMazlum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişisel Web Sitesimi Açacam wordpress ,joomla,phpnuke Dışında Panelli php Script Önerileriniz Nelerdir.

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Neden o sistemlerin dışında? PHP bilginiz varsa kendiniz yazın, yoksa her türlü wordpress.

rserit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Drupal önerimdir. Wordpress üzerinden heklenilme ihtimali daha fazla.

rserit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güncelleştirmeleri takip et, server'ın sağlam bir yerde olsun ve config'ini kilitle hiçbir şey olmaz :)

Bende öyle diyordum :) Wp'yi herkes kullanıyor. Gir bir siteye, tasarıma bakın, Wp olduğunu anlarsınız. Eğer anlamadıysanız adres satırına wp-admin yazın, anlarsınız zaten. Herkes kullandığı için insanı biraz sıkabiliyor. Drupal aslında biraz da bu yüzden tavsiyem. Çok da sağlam. Tabi bu iş biraz da zevk meselesi :)

vatana_sevdali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağlam olan herşey güzeldir yalnız drupal wordpress gibi google için ön plandamı

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Drupal önerimdir. Wordpress üzerinden heklenilme ihtimali daha fazla.
Oww !

Hayatınızda kaç kez kere heklendiniz ? aa Pardon kaç kez WP kullandınız çünkü ben 50'nin üzerinde kullandım ve 0 heklenme olayı acaba bu bilgi ve tecrübeyle ilgili bir şey olmasın ? Çünkü WP'nin eski sürümlerinde açıklar vardı son 6 aydır çıkardıkları sürümlerde risk çıkarıcak bir açık yok :)

Ayrıca PHP bilginiz yoksa bile DW CS5 ile kendiniz bir şeyler yapabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5