İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kişisel Wordpress Tema Yaptırılacak

yunusemrecan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodlamayla İlgili İsteklerim

-Tema Tamamen HTML5 CSS3 ve WordWideWebCon... uyumlu olmalı
-Tema HTML5 vs CSS3 geliştime temaları editlenerek yapılabilir(Kimsenin sıfırdan yazmasını beklemiyorum ama logoyu ve renkleri değiştirip önüme getirmeyin)
-Option framework kullınarak admin panelinde düzenleme
-kod okunabilirliği yüksek olsun
Girintilere dikkat edilecek sınıf ve değişken isimleri uygun olcak gerekli yerlerde youmlar olacak vs.
PHP ile hiç yazılım geliştimedim ama Basit düzenlemeler yapabilirim ya da temanın başka biri tarfından tekrar geliştirilmesini isteyebilirim.
GEliştirlme konusunda temayı yapan önceliğimdir.
-Tema Encode Edilmesin Tema da size ait bilgiler yer alsın
Admin Paneldeki Tema bilgileri bölümünde ve Blog alt kısmında linkler yer alabilir.
Almasını da isterim ne de olsa temayı siz yaptınız.
-Eğer geliştirme teması editlecekseniz editleyeceğiniz temayı önceden bana bildiriniz.
-Eğer editleme yapmayacaksanız bana basit bir taslağı önceden gönderiniz.
-HTML5 ve CSS3 uyumluğunu hazır araçlarla test etmeliyim bunu için bir demo site hazırlayın(Opsiyoneldir Host vs yoksa ya da kullanmak istemezseniz anlarım)
-Temanın dili %100 Türkçe olmalı ya da %100 ingilizce olup .po dosyaları ayarlanmış olmalı

Tasarımla İlgili İsteklerim

-Tema da aşırı efekt kullanımı istemiyorum tasarım sade olsun sayfalar olabildiğince hızlı yüklensin
-Sosyal medya linkleri istiyorum (Bana ait medya linkleri paylaş linkleri değil)
-hem Sol hem sağ hem de bileşen alanı istiyorum
-Belirli bir renk yok ama gözü yormayan sade renkler olmalı
-Logo altına opsiyonel banner bölümü--Admin panalinden açılıp kapanabilir--Bir bileşen alanı olması daha iyi
-Hem logo yakınlarında hem de footer'da menü bölümleri
-IPad vs mobil aygıtları algılmalı ve uygun mobil tema olmalı
-Kategori,etiketler,yazar,tarih vs için ikonlar kullanılırsa daha iyi olur

Sadece logo ve favicon yapılmasını istiyorum diğer ikonlar vs hazır olarak kullanın.
-1 Adet logo
-2 Adet favicon (1 Tane Normal için 1 Tane mobil için,normal favicon'a birkaç efekt(mesala daha parlak ) eklenerek mobil favion yapılabilir.

-Teme tasarımı sırasında sürekli iletişim halinde olalım 3 ya da 4 tane yan yana

Ancak şuan üniversite heycanı var ve size geç dönebilirim ancak 2 gün olmadan size geri dönüş yaparım.

Hoşuma giden bazı özellikler

Widget.png

Banner.png

footer.png

ikon.png

logo-social-banner.png
Resimde görünen silah kısımda bannerlar beliyor basit bir widget alan

footer-widget.png

favicon.png
Hoşuma giden bir favicon Bones Geliştirme temasına ait

resimlerdeki widget,banner ve footer alanı http://bloggingexperiment.com/ tarafından geliştirilen Best adlı temadan alındı.

İkonlar sosyal medya simgeleri http://maddisondesigns.com/ tarafından geliştirlen Quark Adlı temadır.

Başvurlarını pm aracılıyla ya da websitemdeki form yardımıyla yapabilirsiniz.
Pm ile başvuru yapacaksanız aşadaki formu doldunuz.

Adınız : Size nickiniz yerine adınızla hitap etmeyi tercih ederim ancak bunu paylaşmak istemeyedebilirsiniz
e-mail*:e*mail aresiniz tabikide iletişim için
Websiteniz:Varsa websiteniz
Referanslar:Varsa referanslarınız
Yorum:Ekstradan belirtmek istedikleriniz sizin şartlarınız vs.

web sitemdeki başvuru formu:http://yunusemrecan.com/tasarimci-araniyor/

yunusemrecan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar günceldir eğer bir süre cevap alamazsam ücretli temalara yöneleceğim

MFBYazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimizde istediğinize yakın bir tema var domaine lisanslı bir şekilde size kurabiliriz aksini isterseniz sıfırdan bir tasarım size maliyeti yüksek olacaktır, düşünürseniz web sitemiz üzerinden veya pm üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
safirtema.com gölge teması çok sağlam, isterseniz bir bakın

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
nasıl birşey aldın?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5