İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım Kısıtlıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sevgili yönetim
-günlerdir kimseye rep veremiyorum, özellikle rep vereceğim kişilere rep veremiyorum. Başkalarına rep vermemi söylüyor sistem
-prestijlerden Xman'a profil mesajı atamıyorum, aynı şekilde Oğuz'a da
bu neden oluyor? kendilerimi kapatıyorlar profillerini?
yardım lütfen, bu konuyu açmıcaktım ama belki bu konudan muzdarip üyeler vardır

edit: onaylı üye resmi çıkmıyor

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
onaylı Resmi şu an itibari ile bendede görünmüyor şafak abi.

Rep sistemine gelince o konu hakkında bilgim , yok duvar ı açma konusunda profil gizliliği var üyelerde dahi profil gizliliğini ayarlayabilir.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
repte aynı kişiye belli kriterlerde sıklıkla veremiyorsunuz.Birkaç kişiye daha verip (tahminen 5 kişi) tekrar verebilirsin.Hep böyleydi bu.Mesajı bilmem , onaylı üye resmide bende de çıkmıyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
iyi de mathi, ben neden başkasına rep vereyim ki? ben istediklerime istediğim zaman rep verebilmeliyim, bu bir ayar mı yoksa vb nin düzeltilemez bi ayarımı, canımı sıkıyor çünkü

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Benimde 2 itrader güme gitti.

Olumlu 7 9 9

ama görünen 7.

aynı kişi ile ticaret yapmayacağım bir daha :)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Cx Lanet ile de görüştüm bu konuyu daha önce yapılmış birşey yüzünden olmuş. 9 tane olumlu bildirimim var hatta escasmu ile kaç kere uğraştık. Olumlu bildirim geliyor ama işlemiyor. Normalde 9 olması lazım.

Sanırım itrader su istimal edilmesin diye, aynı kişiyle belirli bir süreden sonra tekrar ticaret yaparsan + alıyorsun.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Cx Lanet ile de görüştüm bu konuyu daha önce yapılmış birşey yüzünden olmuş. 9 tane olumlu bildirimim var hatta escasmu ile kaç kere uğraştık. Olumlu bildirim geliyor ama işlemiyor. Normalde 9 olması lazım.

Sanırım itrader su istimal edilmesin diye, aynı kişiyle belirli bir süreden sonra tekrar ticaret yaparsan + alıyorsun.

evet doğrudur.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
rep vermeyi öğrendim :bira:
biraz ekşın yapmak gerekiyormuş:D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sorun sizin bana rep vermeniz değildi, ben kimseye veremiyodum, ama hallettim, tek sorunumuz onaylı üye resmilerinin çıkmaması

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Yahu itrader yine işlemiyor :) Töbe töbe bilmediğimiz ayrı bir kural mı var e-ticaret puanı almak için?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Evet. Az önce e-ticaret bildirimi yaptım. Puan artmıyor. Mudahele edilebilir mi acaba?

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Valla verilmeyen +3 itraderimin işleme geçmesini talep ediyorum forumdan. Can sıkmaya başladı artık.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Hayır yani kendimce kısa aralıklarla ticaret yapan biriyim, ve karşımdaki insana bu güveni ticaret puanımla sağlıyorum. Hadi 1 olur, 2 olur ama bu fazla. Acilen itraderlerim işleme geçmeli ve bu sorun çözülmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5