İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kitapyurdu`na gittim...

S

sevdik

Misafir
slm

sözüm wglinkmanager.com a;

arkadasim lutfen hakkimda yazi yazarken once profilime bak ve onceden yazdigim mesajlari oku ben kitapyurdu hakkinda bir mesaj daha yazmistim ve mesajda benim onlara yolladigim ve onlarin bana yolladigi mailleri kopyaladim konunun basi Kitapyurdu Hakkinda... diye oke

Amacim kimseyi kötülemek kücük düsürmek degil sadece ortada bir emegim var bir gayretim vardi ve sebepsiz yere sebep yazmadan uyeligim silindi parasini alan olmustur sevindim ama alamayan da cok oldu Ayrica 45milyon kusurdu hesabim kapatiklarinda gunde 250kabul edilen tik yolluyordum son 1 haftada kitap da satildi 3gunde baktilar tiklamalar yuksek 1 haftada kapattilar kapatmasalardi ben aylik ordan rahat 100-150mlyon alabilrdim

Ama kimse durust degil bu alemde kimse onceden kalpler.com nakhit.com host firmalari derken herkes kurnazliga vurdu isi ben kimsenin ekmegiyle oynamadim oynamamda ama kimsenin de benim ekmegimle oynamasina izin vermem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5