İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KitapYurdu--Tıklama Komisyonu--Soru

I

internetten_para_kazanmak

Misafir
KitapYurdu 'nda tıklama komisyonu kabulü için ne yapmak gerekiyor.
" Püf noktalarını bilen var mı? "

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç birşey gerekmiyor. Zaten sen formu doldurduktan 1 saat sonra yanıt alacaksın. Ama ordan para kazanmak çok zor. Yüksek derecede kitap seven ziyaretçin olması gerek. Kimse durup dururken bi eğlence ya da mp3 sitesinden kitap bannerina tıklamıyo. Ama ödeme yapan az sayıdaki sitelerden biri.

I

internetten_para_kazanmak

Misafir
tıklama komisyonunun kabul edilmesi için 6 ayda 4 kitap siparişi yapılması gerekiyor diyorlar. Lütfen acele cevap.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başvurdum ve bir saat içerisinde ortaklık numaram gönderildi. Belki sitenizin kalitesizliğinden dolayı kabul etmek istemiyorlardır.

sasaleyte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6 ayda 4 değil 5 sipariş verildiği taktirde dilerseniz tıklama komisyonlu sisteme geçebiliyorsunuz

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca tıklama ortaklığında diyelim o ay için tıklamalardan 98.00YTL kazandın ama sitenden yapılan tıklamalardan ancak 75.00YTL lik kitap satılmış bu durumda 98.00YTL yi sana ödemiyorlar. En az 98.00YTL lik satış yapman lazım 98.00YTL yi alabilmen için.
Bu yüzden tavsiyem,

Sitenin içeriğine göre kitapları kitapyurdundan sec ve sitende ayrı bir kitap bölümü oluştur. Ve bu sponsoru unut :) Bannerını yayınla dur, eninde sonunda birileri kitap satın alır ve sen hiç beklemediğin bir zamanda parana kavuşursun.
Ben aynen bu sekilde yapıyorum ve 6 ayda bir bir hayli güzel para geliyor ;)

kemalcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla 2005-2006 yılında yıllarında kendileriyle çalışmıştım yüksek hit oranıma rağmen ayda 40 ytl ya geliyordu ya gelmiyordu.Ayrıca bide fatura göndermediğin için yüzde 20 kesintileri vardi.Yani kullanan birisi olarak oradan para kazanmak çok zor,kitap komisyonları felanda var ama abicim bu dönermi satilsin ayda 1-2 tane ya satiosun ya satmiosun.haa kitap tanıtımları yapan bir sitem var diyosan hiç durma ekle..ben tavsiye etmiyorum bence en iyisi adsense

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla 2005-2006 yılında yıllarında kendileriyle çalışmıştım yüksek hit oranıma rağmen ayda 40 ytl ya geliyordu ya gelmiyordu.Ayrıca bide fatura göndermediğin için yüzde 20 kesintileri vardi.Yani kullanan birisi olarak oradan para kazanmak çok zor,kitap komisyonları felanda var ama abicim bu dönermi satilsin ayda 1-2 tane ya satiosun ya satmiosun.haa kitap tanıtımları yapan bir sitem var diyosan hiç durma ekle..ben tavsiye etmiyorum bence en iyisi adsense

Haklılık payın yok değil. Yalnız ben her zaman reklam yayınlamakta şu durumu düşünmüşümdür. Tek bir yerin reklamlarını siteye ekleyeceğime güvenilir olduğunu bildiğim diğer networklerin de reklamlarını siteye ekleme taraftarıyım. Ayrıca özel olarak kitapyurdu.com u hemen hemen tüm sitelerimde şu şekilde kullanıyorum. Örneğin yemek siteme, kitaplar diye bir bölüm açıp direkt olrak yemek kitaplarını o bölümde gösteriyorum. Sonuçta hem içeriğim zenginleşiyor hemde ek gelir sağlamaya çalışıyorum.

ama adsense den vazgeçmem :D

kemalcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklılık payın yok değil. Yalnız ben her zaman reklam yayınlamakta şu durumu düşünmüşümdür. Tek bir yerin reklamlarını siteye ekleyeceğime güvenilir olduğunu bildiğim diğer networklerin de reklamlarını siteye ekleme taraftarıyım. Ayrıca özel olarak kitapyurdu.com u hemen hemen tüm sitelerimde şu şekilde kullanıyorum. Örneğin yemek siteme, kitaplar diye bir bölüm açıp direkt olrak yemek kitaplarını o bölümde gösteriyorum. Sonuçta hem içeriğim zenginleşiyor hemde ek gelir sağlamaya çalışıyorum.

ama adsense den vazgeçmem :D

ya ölede kitapyurdu ile adsensin sistemide karşılaştırılmaz,ayriyeten hem az gönderiyor hemde bence tıklamalarinda bazilarini saymiyor.Ayriyeten şöle bişiy var bir bilgisayardan yanlızca bir kere tıklanabiliyor.(ömür boyu yani). eee adsense de böle bişiy varmi yok ayni adam 10 gün sonra başka bir reklama tıklarsa onu da sayiyor.Ben arkadaşlara son olarak şunu söyleyebilirim kitapyurduymuş ve adsense çakmasi bazi türk siteler var hepsi hikaye, bence adsense kurallarina uyun ve ban yemeyin. dolayisiyla böle arayişlar içinde olmazsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi