İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KIVIRCIK ALİ'yi Anma Özel Programı

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
www.piryolu.com ailesi olarak değerli sanatçımız KIVIRCIK ALİ (ALİ ÖZÜTEMİZ) 'İ Anmak için bu akşam (tr) saat'i: 19:00'da özel bir radyo programı düzenliyoruz sanatçımız KIVIRCIK ALi'ye özel olacak yayınımıza siz türkü sevenleri bekliyoruz.......

Sustu ağıtlar
Geldi bu dünyadan böyle zamansız
Bizden biri,biz gibi
Gönlümüzün ortak sesi
Adamca adam,aşıkça aşık
Birde kıvırcık Ali geçti
kivircik.jpg

Radyo giriş linkimiz:
http://www.radyo.piryolu.com/
Sunucumuz cagatay(ismail)

Not: Değerli sanatçılarımızda Canli baglantilarla yayina dahil olucaklardir....

BoRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
flatcat yerinde direk radyo hosting satın alın , auto dj var istediğiniz sayıda şarkıyı otoya bırakın. biraz reklam alın facebook vs daha iyi yerlere gelirsiniz. flatcat'te kendinizi paralamakdansa.

Bu arada tebrik ederim güzel etkinlik .

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Güzel etkinlik kutlarım, işlerimin yoğunluğundan dolayı gelemem ama giden arkadaşlara şimdiden iyi sohbetler, dinlemeler, anmalar. Evet Born doğru diyor madem böyle programlar düzenliyorsunuz kaliteli sağlam bir radyo sunucusu almalısınız.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
flatcat yerinde direk radyo hosting satın alın , auto dj var istediğiniz sayıda şarkıyı otoya bırakın. biraz reklam alın facebook vs daha iyi yerlere gelirsiniz. flatcat'te kendinizi paralamakdansa.

Bu arada tebrik ederim güzel etkinlik .
flatcast ile auto yayın yapılabilir , vps üzerinden tarafımca denenmiş ve sonuca ulaşılmıştır

BoRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
flatcast ile auto yayın yapılabilir , vps üzerinden tarafımca denenmiş ve sonuca ulaşılmıştır

peki beyfendinin vps kullanacağına eminmisin. ben bilgisayarının 7/24 açık kalmayacağından yazdım.

Sende radyohosting daha mantıklı ve hızlı değilmi :)

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yorumlariniz icin Tesekur ederim, Hosgatorun baby paketi aldim, radyo hostingine gelince Bu Konuda cok bir bilgim yok..

Yayin esnasinda Yesilcam Sinema Sanatcilarimizdan, Süleyman TURAN, dursun erdogan, Metin Karatas ve etkinligi duyan sanatci dostlar telefon ve msnle canli baglantilar yapmaya calisiyoruz, Bizi yanliz birakmayan dostlara Tesekur ederiz..

Yayin hala devam etmektedir..

R

RadoyNet

Misafir
Allah gani gani rahmet eylesin, Kıvırcık Ali bir başkaydı...

Bu arada sizi gönülden tebrik ederim.

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Tesekur Ederim Hocam, özümuz Olan Türkülerimizi Dile getiren Asik ve Ozanlarimizi Elimizdn geldigince Sahip cikmaya calisiyoruz..

Bu Ay bizler icin cok aci gecti. once Sarp Ozturk Sonra Erdal Erzincanin baglama arkadasi ve Kivircik Ali vefaat etti..

Onumuzdeki gunlerde Asik Mahzuni Serifi Anicaz..

Herkese iyi Geceler Dostlar cikmadan sizlere SARP OZTURKUN bir ezgisi ile bas basa birakiyorum.. http://www.piryolu.com/forum/turku-ve-ezgi-video-bolumu/3900-sarp-ozturk-giderim-dost-giderim.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5