İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kızları Anlamak

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Abi illa noktayi koydurcaksiniz bana, tamam tamam yaziyorum. Once ilgili davranip sonra ilgiyi aniden kesin.. Kisacasi kacin! Kacan kovalanir :D

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
''Kızları anlamak'' çook güzel konu olmuş bende şu 3 haftadır bu konu üzerine yoğunlaşıyorum :)
Birinden hoşlaniyordum ona olan ilgimi açıkladım onun cevabı ise; üniversite aşklarına inanmiyorum oldu.. Eyw dedik..
Ama hala aynı arkadaş grubunda olduğumuz için görüşüyoruz aynı ortamda durmadan diğer arkadaşlara sevgilisinin olmadığından yakınıyor..
Gelde çıldırmaa gelde kızları anla of off gelddeee içmee ya! :)

ben sana kısaca diyim kız sana demişki tipim değilsin :D ama kalbin kırılmasın diye öyle söylemiş. Yoksa onun aradığı yakışıklı zengin bir tip'tir yani belli yakınmasından, bu kızlar böyle ikiyüzlü bir bakarsın erkeklerin hepsi aynıda bilmemnede aşka inanmıyorumda, sonra bir bakarsın deliler gibi seviyorumda çok sevdimde. Bu denli davranan kızlar dengesizdir onlardan uzak durmanızı tavsiye ederim ilerisini düşünüp ;)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lisans haklısın. Kız beyni böyle işler zaten, ortaokulda okurlar liseli erkeklere bakarlar. Liseli kız olurlar, gözleri üniversiteli erkeklerdedir.
Üniversiteli olurlar gözleri artık okulunu bitirmiş iş-güc sahibi erkekler olur.
Kısacası akıllı kadın dediğin kendisine denk değil, güçlü ve kendisinden üstün erkeğe saygı duyar, saygı duyduğu insana da zaten aşık olurlar.
Paran kadar sevilirsin bu alemde, gerisi hikaye..

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aynen öyle bugün 16 yaşındaki bir kız cesaretiyle gelip bana seni seviyorum diyebiliyorsa (en azındna çevremize bakarsak ufacık kız kocaman erkek şablonunu görebiliriz) bu kızların dengesizliğini gösterir, kendi yaşında bir kıza yanaşırsın sen kimsin be tavrıyla bakarlar. Ama bunda biz erkeklerinde faktörünün olduğuna inanıyorum çok fazla değer verdik başımıza çıktılar.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısınız.. Dikkat etmek lazim..
Beni kıskandırmak içinde elinden geleni yapiyor. Kızlar birde şunu seviyor onlara ilgi gösterilmesinden ve benim ona olan ilgimi bildigi için ne evet diyor nede rahat duruyor sürekli ortalığı kariştiriyor ona olan ilgimi kaybetmekten korkuyor.. Ama artık olay bitmiştir.. Şimdi sira bende koluma başka bi hatun takip intikam alıcam :p

A

AIX

Misafir
abi türk kızıysa böyle ama bir rus kızı böyle olmuyor hele türksen birazda esmer tenliysen köpeğin oluyor ne dersen yapıyor ama ne olursa olsun hiç bir zaman güven duyamıyorsun..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başlık açıldığında olay başlamıştı, şu anda ise bitti. 48 saatlik bir ilişki oldu.

24 saat daha az sürseydi, one night stand diyecektim de, bu two night stand oldu. :D

D

Doğa

Misafir
Kişisel abicim, vallahi kişisel...

Biliyorum, imkansız. Hatta delirmek için güzel bir konu "Kızları Anlamak". Ama güzel kardeşlerim, bu konu hakkında biri kitap yazarsa, bütün sülaleye aldıracağım söz. Bütün sitelerimde reklamını yapacağım bu kitabın. Uyurken yastığımın altında, otobüste koltuğumun altında, ortamda gözümün önünde olacak bu kitap.

Hey, öyle bakma! Hiç, bir kız seni çıldırtmadı mı dostum?

Yav, deli gibi hoşlanıyor senden, ama söylemiyor. Senin de ondan hoşlandığını biliyor. Ama duymak istiyor. "Sen söyle, ben de söyleyeceğim" diyorsun, tavır yapıyor. Siz buna "trip" diyorsunuz. Ulan söylüyorsun, "Senden hoşlanıyorum galiba" diyorsun, cevabı şu oluyor; "Ben de öyle galiba."

Ulan, vallahi çıldırtır bunlar adamı. Ya çok soğukkanlı yaratık bunlar ya da kızlara özgü bir davranış şekli var. Ulan, ben 5000 takla atmışım, galibası mı kalmış bu işin?

Eh, biraz kişisel oldu. Ama baştan uyarmıştım "kişisel" diye. Bağırın, çağırın bu başlıkta kızlara. Rahatlayım güzel kardeşlerim. Vallahi bak, işe yarıyor.

O dediklerini hiç yapmadım.o zaman ben kız değilim. ( yani gerçekten kişisel :p )

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kızlar yaklaşırsan kaçar,uzaklaşırsan kovalar :)

Kızlarda iki tip varya hani klasik olmuştur,gezilecek ve evlenilecek diye.Ya çok gösterişli ,gezilecek kızlarla takılacaksın.Yada oturmasını kalkmasını bilen bir kızla takılırsın.

Gezilecek kızda sorun çıkmaz gece gez gündüz gez ailesinin umrunda olmazsın.Ama evlenilecek kız öyle değildir.Ailesiyle iyi geçinmek zorunda kalırsın.Akşamları 6-7 den sonra dışarı bin bir türlü takla atarak çıkabilirsin vb.

Gezilecek kız paran olduğu sürece seni anlar.Tabi doğal olarak sende onu anlarsın :)

Evlenilecek kız seni anlar paranada fazla kafayı takmaz.Ama sen onu her zaman anlayabilir misin ? bilemem.

Kısaca işte benim kızlar hakkında yaptığım gözlemler bunlar.Umarım hepinizin karşısına doğru,aşık olacağınız kız çıkarda sizde böyle dert etmezsiniz...

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şuda var gezilecek kız şüpheli olur güvenemezsin kimbilir senden önce kaç kişiyle gezmiştir
evlenilecek kız terbiyeli güzel ahlaklıdır,onu anlamazsanda (odunsan tabi :D) o yine yanındadır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5