İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kızların yeni facebook oyunu

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Profillerine "ayran,sprite,cola,ayran" gibi şeyler yazıyorlar bu seferde : )
Sprite : Aşığım
Cola : İlişkim yok
Şalgam : Evliyim demek.Gerisinide bulunca eklerim :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Dur bende yazıyımda bir adım önde olduğumuzu anlasınlar :D Yanlış değil dimi üsteki bilgiler :D Erkek istiyorum falan anlamına gelmesin :D

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
yaklaşık bir yıl önce, Facebook'ta binlerce kadın o anda ne renk sütyen giydiklerini durumlarında (status) yazacak şekilde bir oyun oynadı. Amaç Ekim Meme Kanseri Bilinçlendirme ayını tanıtmaktı.
Bu muazzam bir başarı elde etti ve bizim o renklerle ne anlattığımızı merak eden günlerce haber yapan günlerce erkekler vardı. Bu yılki oyun da el çantası/cüzdan ile ilgili; eve girdiğimiz an çantamızı nereye koyduğumuz.
Örneğin "kanepeye", "mutfak tezgahına", "konsola" olabilir. Sadece durumunuza çantanızı nereye koyduğunuzu yazın, başka bir açıklama veya ek yapmayın.Bu mektubu kesip kendi kız arkadaşlarınıza gönderin.
Sutyen oyunu haber olmuştu, biz kadınlar gerçekten ne kadar güçlü olduğumuzu görelim hem de eğlenelim!
UNUTMAYIN - BU MESAJI BİR CEVAP OLARAK ÇANTANIZI NEREYE KOYDUĞUNUZU YAZMAYIN!
PROFİLİNİZDE DURUMUNUZU BELİRTİR SATIRA YAZIN.
SONRA DA NELER OLACAK SEYREDELİM.
SADECE BİZLER ARASINDA SIR :))
BİLDİĞİNİZ HER KIZ ARKADAŞINIZA İLETİN !
"Ben çantamı şuraya buraya...koyarım" diye açık yazmayın. Çanta kelimesini kullanmadan yazın!!!
Ayrıca birisi ileti yazdığında altına tekrar kendi iletinizi yazın

:kızdım:

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Neye deşifre edersinizki:kızdım: bırakın eylensinler:ıslık:

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Dün bana gelen bir facebook özel mesajını paylaşayım o halde.

Bildiğiniz gibi Facebook'taki bayan arkadaşlar geçen sene sütyen renklerini bu sene de çantalarını nereye koyduklarını herhangi bir açıklama yapmadan Facebook iletilerine yazarak ve birbirlerinin iletilerini beğenerek bizi merakta bırakmışlar, kafamızı karıştırmışlar ve adeta dalga geçmişlerdir. Ortaya çıkan kaotik duruma da kadınların gücü yakıştırmasını yapmışlardır.

Şimdi sıra bizde. Erkek dünyasının gücünü gösterelim

* LÜTFEN İLETİLERİNİZE HİÇBİR AÇIKLAMA YAPMADAN OTOMOBİL KULLANMAYA BAŞLADIĞINIZ YAŞI "ilk kez xx yaşımda..." BİÇİMİNDE YAZINIZ. Böylece trafik kazalarına dikkat çekeceğiz :):)

* HABER KAYNAĞINDA GÖRDÜĞÜNÜZ BU TİP İLETİLERİ YORUM YAPMADAN BEĞENİNİZ.

* BU MESAJI LİSTENİZDEKİ ERKEKLERE GÖNDERİNİZ.

* KADINLAR NE YAPARSA YAPSIN BU İLETİLERİ AÇIKLAMAYINIZ...

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
İlk kez şu yaşımda ile trafik kazası bağlantısını çıkaramadım ama :) masaya kapıya yatağa falan yazıyorlardı çantayı nereye koyduları sana gelen mesajda ki nedir peki :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5