İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KlavyeHosting.COM

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KlavyeHosting.COM da Çok Güzel Bir Kampanya Var Acaba Site Hakkında Biginiz Varmı? Ordan Resel Almayı Düşünüyorumda Acaba Nasıl Yer? Bilgilerinizi Paylaşırsanız Sevinirim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bildiğim kadarıyla 1 kişi .

500 tane site aynı sunucuda barınıyor yalnış hatırlamıyorsam..

başka bilgim yok . :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
tanımam etmem ama bence alma arkadaşım...sonra sende ağlayanlar kervanına katılırsın...doğru yanlış bilmiyorum ama ismi bile güzel değil...devamlı chat yapan bi arkadaş heralde :D...
reseller alacaksan www.resellerguru.com var...hem asp hem php ve türkçe panel...ben bir yıldır en küçük problem yaşamadım...tavsiye edilir ;)

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tanımam etmem ama bence alma arkadaşım...sonra sende ağlayanlar kervanına katılırsın...doğru yanlış bilmiyorum ama ismi bile güzel değil...devamlı chat yapan bi arkadaş heralde :D...
reseller alacaksan www.resellerguru.com var...hem asp hem php ve türkçe panel...ben bir yıldır en küçük problem yaşamadım...tavsiye edilir ;)

:) Fiyatları Baya Bi Ucuz Geldi Referanslarıda Saglam Baaa Senin Bu Dedigin Yerde Çok Pahalı YAw

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ben yardımcı olamk isterimde ..

benim fiatlar oradanda yüksek :)

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Barış (daskind) sen de cebimden para çıkmasın, ama para kazanayım diyorsun.
Nasıl iş seninkisi anlamadım. O kadar reseller hesabın var hala reseller diye tutturuyorsun.

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KlavyeHostingi tanırım iii hizmet vermektedirler, DH yede üye kendisi burada üyeliği yok sanırım,:) bir dene istersen sorun çıkacağını sanmıyorum,

kolay gelsin.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Klavyehosting de bır resellerım vardı kesılmedıgı bır gun gormedım artık adama mail atmak hayatımın gunluk bır parcası olmustu istisnasız hergun mail atılır kendımı bıldım bılelı yenı bır sunucu sıparıs edıyorlar fizandan gelıyor sanırım sunucu

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Klavyehosting de bır resellerım vardı kesılmedıgı bır gun gormedım artık adama mail atmak hayatımın gunluk bır parcası olmustu istisnasız hergun mail atılır kendımı bıldım bılelı yenı bır sunucu sıparıs edıyorlar fizandan gelıyor sanırım sunucu

güzeldi dostum

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bızım bır forumumuz var gun aşırı mysql restart yıyor sunucuda tahmınım odurkı baya bı forum var herkes cookısını yuksek tutuyor sanırım bu yuzden sql şişiyor devamlı aşırı kullanıcı hatası nedenı ıle uçuyor 2 saat sorna cookıler düşünce kendıne gelıyor sql, hizmetı hakkına bir fikrım yok aldım kullanıyorum oyle başka yere geçıcem

M

moonwolf

Misafir
Arkadaştan açıkçası bir reseller almayı düşündüm ( sitesini gördüğüm halde..)
sonra arkadaşımızla görüştüm,RIII planı var onun üzerine görüştük 30 ytl verdiğimiz takdirde nasıl bir paket oluşturabileceğini sorduk 15 gb alan 300 gb bw dedi,ns tanımlaması var mı dedik ? "var" dedi planda görülüyor ( ki öyle birşey yazmıyor..) neyse tam "tamam" diyeceğiz %18 kdv çıktı,"firmamısınız ?" dedim evet dedi hangi firma dedim "bir bilgisayar firması" dedi, http://www.temsistem.com/ bu adresdeki firma imiş....(fatura burdan gelecekmiş..)
Arkadaşım bak sitene baktık afedersin birşeye benzemiyor,sonra firmayım diyorsun ne vergi numaran var ne bişeyin,sonra firma dediğin bilgisayar şirketinin sitesi işte ortada,%18 için açgözlülük yapıyorsun.
Ha hamdolsun ki seninle alışveriş yapmadım,çok şükür...

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D bilgileriniz için sağolun arkadaşlar valla vaz caydım almaktan :D

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Madem tanımıyorsun neden önyargılı davranıyorsun ? Bende tanımıyorum ama al derim sonucta pişman olup geri döndüğünde ne olduğu belli olacak...Bence önyargıdan uzak duralım Hernekadar haksızlık bile etse Allaha havale etmek lazım...
Tşk..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5