İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

klavyeme kola döküldü !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
:utan: ben içemeden klavyem içti 1 saat içinde tuşların çoğu kullanılamaz ve işlemez hale geldi bir süre foruma takılamayacağım gibi :kızdım:

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:utan: ben içemeden klavyem içti 1 saat içinde tuşların çoğu kullanılamaz ve işlemez hale geldi bir süre foruma takılamayacağım gibi :kızdım:

notebook değilse git yıka :) sabaha kurur ama iş işten geçmiş yapış yapış olmuş artık.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
valla notebook degilde , umarım kuruyunca düzelir :( elektronik kartına kadar tüm ıslandı

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kola kötüdür o devrelerin oksitlenmesine neden olur , yıka kurutma makinasıyla kurut.Çalıştı çalıştı yoksa unut onu.Aralık ayı yarışması için makale yaz :hihi:

Edit: Suda zarar verir sabaha kadar bekletme , kurut hemen.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
kola kötüdür o devrelerin azotlanmasına neden olur , yıka kurutma makinasıyla kurut.Çalıştı çalıştı yoksa unut onu.Aralık ayı yarışması için makale yaz :hihi:

Edit: Suda zarar verir sabaha kadar bekletme , kurut hemen.

ekran klavyesi ayar etti zaten kurusada bi halt olmaz gibime geliyor :kızdım:

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Belli olmaz ben laptopa 2 kere yarım litre su döktüm yanlışlıkla, her yanından su fışkırırken ve yarım saat böyle açık kalmasına rağmen bişi olmadı:D

Tabi ufacık bir sus döküpte leptopu yakanlarda yok değil şansına bağlı:D

R

RadoyNet

Misafir
Belli olmaz ben laptopa 2 kere yarım litre su döktüm yanlışlıkla, her yanından su fışkırırken ve yarım saat böyle açık kalmasına rağmen bişi olmadı:D

Tabi ufacık bir sus döküpte leptopu yakanlarda yok değil şansına bağlı:D

:D aynen öyle , ben azıcık bir köpük döktüm diye bütün klavye gitti :D

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şu eski tip klavyeler var ya hani. Krem rengi olan, teeee milattan önce kalma. Onlardan kullanıyorum ben. Kedim defalarca işedi ama hiçbir şey olmadı. Yıkayıp kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Bizim gibi pc başında yemek ve içmekten zevk alanlar için olası sakarlıklara karşı çok güzel bir tedbir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5