Knight Online nasıl bir sürpriz hazırlıyor

Flamengo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
13 Ekim 2009
Mesajlar
549
Reaction score
26
Konum
Yozgat
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana gibi büyükşehirlerde dikkat çeken bir durum var. Knight Online buralarda metro istasyonlarında, sinema salonlarında, bilbordlarda reklam vermiş. Bir şeyler yapacaklar ama bilemiyorum diye düşünüyordum.

2006 yılından sonra iyice yayılmaya başlayan Knight Online efsanesinde son yıllardaki durgunluk bu sürprizle tekrar mı aşılacak. Sizce yenilik olarak Knight Online ne getiriyor olabilir? Bir hafta sonra sanırım belli olacak sürprizin ne olduğu derken 16 Ocak 2019'da açıklandı yenilikler.

Sunucu Açılış Tarihi: 22 Ocak 2019
Ön Kayıt Tarihi: 16 Ocak 18:00 ~ 21 Ocak 18:00 / 2019


SUNUCU ÖZELLİKLERİ

- Seviye sınırı 80 olacak.
- Felankor, Crual, Enigma, Havoc, Hellfire, Nighmash, Keramash, Medikmash yaratıkları ve NPC [White Shadow] Ronark Land haritasından kaldırıldı.
- UTC, Bifrost, Draki ve Juraid Mountain(ilk iki hafta) haritaları kapalı olacak.
- Dark Knight zırhları ve silahları ve üretime kapalı olacak.
- PUS'tan Pandora's Box, Gold Dragon Egg, Dragon Scale, Dragon Box ve Special Monster Staff eşyaları satın alınamayacak.
- NPC [Mercenary Officer] ve [Mysterious] Narki Moradon haritasından kaldırıldı.
- NPC [Revers Knight] Hill ve Lily Eslant haritasından kaldırıldı.


Knight Online nedir? Knight Online kime ait?
Knight Online, Mgame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş ve NTTGame tarafından yayınlanan, çok oyunculu, devasa bir çevrimiçi rol yapma (MMORPG) oyunudur. Dünyanın farklı bölgelerinde farklı şirketler tarafından ücretsiz (Free2Play) veya ücretli (Pay2Play) olarak hizmete sunulan Knight Online'ın toplamda sevkenden fazla ülkede milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır.

Knight Online, 2002 yılının Haziran ayında Demo beta sürümü olarak sunucularını açmıştır.Oyunun ilk adı Knight Empire'dir ve K2Network isimli şirket tarafından yayınlanmaya başlamıştır.Karakterlerin şuan da ulaşabileceği seviye sınırı 83 iken ilk açıldığı dönemde 65 Leveldi.Beta sürümünde sadece Ares sunucusu vardı.Tam sürüm olarak 3 Sunucuyla açılmıştır.Bu sunucular Ares, Dies ve Xigenon'dur.2004 yılında Knight Online ismini almıştır.Fire Drake isimli patch'in gelmesiyle birlikte Breth ve Piana haritalarının yerine Luferson Castle ve El Morad gelmiştir.2007 yılında New Moradon olarak gelen patch ile birlikte Moradon'un haritası değişmiş ve çok daha büyük bir harita olarak oyunculara sunulmuştur.

2012 Yılında Mgame Corporation oyunun yayıncısı olan K2Network'e usulsüzlük yapması iddiasıyla ilgili olarak dava açmıştır.Bu iddialara göre K2Network Mgame'in Knight Online'a ait kaynak dosyalarını çalması, VPN ile sunuculara bağlanan MGame’in bağlantısını koparması, Mgame'den habersiz bazı Türk oyuncularıyla anlaşma sağlayarak oyun içi eşya karşılığında maddi gelir elde etmesi, Mgame'den izinsiz oyun için event düzenlenmesi ve daha çok maddi kazanç sağlamak adına Free2Play limitinin azaltılması gibi nedenler yer almaktaydı.Dava sonuçlandığında K2Network ve Mgame, Knight Online işletme lisansıyla ilgili karşılıklı anlaşmaya varmış ve Mgame oyunu NTTGame isimli şirkete devretmiştir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst