chat ege.net

Knight Online Yeni Sunucuları

Peak

Onaylı Üye
Katılım
9 Ara 2017
Mesajlar
117
Altar
Vega
Sirius


Sunucuları yeni açılmıştır. Hayırlı olsun.
 

Nginx

Ekip Lideri
Onursal Üye
Sms Onaylı
Katılım
23 Kas 2014
Mesajlar
273
Konum
Sakarya
Bir neslin önündeki 20 yılıda etkileyecek şekilde hayatına giren bu oyun yine her zaman ki görkemiyle ve katılımıyla açılmış insanlar hala bu oyunları oynuyor hayret ediyorum.
Başarılar.
 

Selim96

Onaylı Üye
Katılım
20 Ocak 2019
Mesajlar
104
Konum
Erbil
Bu oyunun hastası olan ve hiç koltuktan kalkmayarak aşırı kilolarından dolayı ölen bir tanıdığım var.
Daha 17-18 yaşlarındaki bu çocuğun anne-babasının aşırı koruyucu olması ve çocuklarının her dediğini yapması ile çocuklarını bu oyuna kurban verdiler. Kendi yeğenlerim için de bu konuda çok uyarıda bulunuyorum ama onlar da teknolojinin kurbanı ediliyor.

Anne-babaların dikkat etmesi gerekiyor.
 

melih278

Onaylı Üye
Katılım
23 Eyl 2014
Mesajlar
11
Yaş
31
Aynı terane, sürekli serverlar açarlar ve her seferinde berbat hale gelir. Sonra da birleştirirler, bu böyle devam eder.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst