İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kocaelililer Yardım!

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar herkese selamlar..

Açacağım konu belki dışarıdan ne kadar anlamsız olsa da -burada açmak- iyinet in bende aile havası olduğu için alacağım kararlarda dönem dönem buradaki dostların fikirlerini alırım.

Neyse konuya giriyorum.İstanbulda yaşıyorum.fakat izmit te bir avm de pazarlama sorumlusu olmak üzeriyim 2 görüşme olumlu geçti son görüşme muhtemelen izmitte olacak.

Açıkcası üniversite dahil genelde istanbul da yaşadığım için istanbul dışını çok iyi bilmiyorum.Burada izmitli kardeşlerin olduğunu biliyorum.

Konuyu açmam daki sebep izmitli arkadaşların görüş ve tecrübelerinden faydalanmak eğer orada üniversite okuyan arkadaşlar varsa onlarla üniversite-avm ortak proje çalışmaları yapmak gibi fikirler var.

Hayatta her zaman network çok önemlidir.Zenginliğimiz bir yerde sahip olduğumuz networkle paraleldir.Bu yüzden izmit networkümü genişletmek istiyorum...

herkese sevgiler ve saygılar...

izmit_Lee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üniversite okumuyorum ama Kocaeli'de yaşıyorum. İzmit yaşanacak bir yerdir gelince daha iyi anlarsın bu sözümü :)

tdemirtas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayatta her zaman network çok önemlidir.Zenginliğimiz bir yerde sahip olduğumuz networkle paraleldir.Bu yüzden izmit networkümü genişletmek istiyorum...

herkese sevgiler ve saygılar...

Hayatta herzaman bağlantı çok önemlidir yazmak çokmu zor ? dilinizi ne biçim kullanıyorsunuz anlamıyorum. izmitte senın gibi tikilerden çok. rahat rahat yaşarsın merak etme.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gördüğüm kadarıyla iyinet el değiştirmiş...Ve ilk meyvelerine bakarsak o iyinetin sevgi ve saygı çerçevesinde giden ortamı bu havayı solumayan kişiler tarafından bulandırılıyor.

Arkadaşlar saygı gösteren saygı görür.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5