İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kod eklemeden sitelerinizi ekleyin.

vezir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site: dizin.in

Samsung ’un yeni amiral gemileri sonunda tanıtıldı. Samsung yeni modelleri ile adından sıklıkla söz ettireceğe benziyor. Zira Samsung ‘un yeni modellerinden birisi olan Fold, katlanabiliyor. Katlama alanında açıldığında küçük bir tablet olarak kullanılma fırsatı verir. Samsung Fold diğer özellikleri ile kendisine hayran bırakıyor.

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
webinceleme.com u ekledim tesekkurler

vezir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onay bekleyen site kalmadı teşekkürler.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
  • Telefon normal boyutunda 4.58 inç ekran boyutuna sahipken, katlama alanından açıldığında 7.3 inç ekran boyutuna ulaşıyor.
  • 7nm işlemci ve 12 GB Ram ile hızlı bir performansa sahip olan telefon kamerası ile de fark yaratıyor. Çünkü Fold; 6 kamera içeriyor.
  • 6 kameranın 3 tanesi telefonun arka yüzeyinde bulunuyor. Ön kısımda sadece bir kamera yer alıyor. Telefon açıldığında iç yüzeyden iki kamera daha çıkıyor.
  • İki ayrı ekran içerdiğinden sosyal medya hesaplarını ya da tarayıcıların eş zamanlı olarak kullanılmasına imkân veriyor. Örnek verilirse, ekranda Instagram’da gezerken, twitleri de açık tutabiliyorsunuz ve yan sayfada internette gezinebiliyorsunuz.
  • Samsung Fold; siyah, gümüş, gri ve mavi renk seçenekleri ile geliyor.
  • Türkiye fiyatının ise 2000 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor.

moonlucifer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eglencek.com ekledim yalnız dönüş url si bulunmadı diye hata veriyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5