İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kod Yazmadan PHP Programlama

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar bir eğitim seti hazırlıyoruz.Bu eğitim setinde;

-Kod yazmadan PHP prgramlama nasıl yapılır?
-Üye giriş/çıkış kontrolleri
-Makale ekle,düzenle,sil kontrolleri
-Kategori ekle,düzenle,sil kontrolleri
-Makale puanlama
dersleri olacaktır.Eğitim setinin ücretsiz olarak dağıtımını düşünüyoruz ama bu konuda şuanda birşey söyleyemem.Bu eğitim seti için 3 kişi olarak çalışmaktayız.
Geçen senede ben tek başıma Asp ile panelli site yapımı dersleri eğitim setini çekmiştim.Hatırlayanlarınız olacaktır.O derslere de buradan ulaşabilirsiniz.Bu seferki eğitim setimiz öyle basit olmayacaktır.

Herkese faydalı olacağını düşünüyoruz.Takipte kalın.

webci274

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun olmazsa uzun zaman sonra yeniden dönüşümün şerefine ilk yorumumu yazayım. Takipteyim.

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@Ozanti Evet hocam hiç kod yazmadan PHP programlama eğitim seti.

@webci274 Sağolun hocam.

webci274

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam derslerin başlıklarına vs baktım tebrikler başarılar.

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Dediğim gibi 3 arkadaş çalışıyoruz ve eğitim setini bir an önce çıkarmaya çalışıyoruz.

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@darkgirl Çamoğlu'nun dersleri kodla anlatım.Hatta o eğitim seti elimde var.Kod yazarak programlama yapılıyor.

@webci274 Henüz karar alınmadı o konuda hocam.

viran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
projeniz ne durumda hocam ne zaman tam olarak biter

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hocam daha var.Hemen çıkarmayı düşünmüyoruz.

Fr!qheR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir program ile yapıcaksınız sanırım tıklayınca kod otomatik aşağı filan inicek öyle hayal kurdum bian :D

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
şimdi azizim konu başlığına istinaden, bu işin fantezisi zaten kod yazmak yeri geldiğinde saç baş yolmak, bulaştığın güne lanet etmek vs vs., ama yok ben kod mod uğraşamam vs. diyorsan ext js den feyz alabilirsin karışık bi frameworktür kendileri ama designerları sayesinde çok kolay işlemler yapabiliyorsun ( örnek ) tabi bu js için php olduğunda işin içine sorgular döngüler girdiği için böyle bir aşk bence insanı çok yorar, umarım başarılı olursunuz. :bira:

erkanunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi bakalim beklioruz , sizin gibi insanlar sart bu millete kimse bildigini paylasmiyor :zıpla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5