İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kodlarken dinlediğiniz müzikler?

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar kod yazarken yada bir proje düşünürken dinlediğiniz müzikler vardır belki. Mesela ben genelde Sagopa Kajmer veya enstrumantal müzikler dinliyorum. Sizin de böyle bir standartınız var mı? Hangilerinde daha yaratıcı olduğunuzu düşündünüz mü hiç??

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Başımda bri tıngırdarken yada bıdı bıdı ederken konsantre olamadığım için sessiz çalışırım genelde!

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hareketli dinlerim genelde ben php ile uğraştıgım için hep hareketli dinliyom

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bir Şebnem Ferah dinlerim bir de klasik müzik... Bunlar dışında birşey dinlemiyorum diyebilirim. İlk başlarda ne dinlediğimi bilirim ancak bir müddet sonra kendimi kaptırırım ve ne dinlediğimi bilmem...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Kodlama işleriyle uğraşmıyorum ama projelerimi genelde akşam 11'den sonra düşünüyorum. Ve şu şarkıyı dinleyince büyük bir ilham geliyor;

Müzeyyen Senar-Akşam oldu hüzünlendim ben yine. :D

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir Şebnem Ferah dinlerim bir de klasik müzik... Bunlar dışında birşey dinlemiyorum diyebilirim. İlk başlarda ne dinlediğimi bilirim ancak bir müddet sonra kendimi kaptırırım ve ne dinlediğimi bilmem...

Aynen bende öyle ve albüm olunca aynı konuda yeni şeyler bulabilirken şarkıcı değiştirince sanki konsantrasyonum dağılıyor gibi geliyor...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Peki albüm albüm mü dinliyorsun yoksa tek şarkı filan mı? Ciddi olarak psikolojik bir araştırma yapıyorum kendi çapımda da.. :)
ne gelirse ama hareketli şarkılar
bi kere bülent ersoy - kestirdigime pişman oldugumu dinledim :p neti bırakmayı düşünüyodum

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle slow ve kulağa az gelen müziğin çok faydası dokunuyor,birde bir derdiniz var ise demeyin kodlama yaparken ki keyfinize, sanki; derdinizi kodlara döküyorsunuz :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben tv izlerim :p takıldıgım yerde kafamı dagıtmam için 15 dk tv izlerim sonra takıldıgım yeris anki takılmamaışım gibi devame derim. Bir yerde takıldımmı üstüne gittinmi hayatta bulamam 1 tırnak için sabah kadar denedim kodu ama sabah kalktım bir baktım direk gördüm o yüzden yaptıgım işi dışı bişi ile degıtmam lazım kafamı

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Lil Wayne, TI, Nelly ve diğer çikolata renkli arkadaşları dinliyorum

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ben powerfm i açıyorum winampdan kendi kendine tıngırdıyor

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
BUgün nedense en yüksek ses ile pentagram'a takılıp kaldım ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5