İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kodu Her Sayfaya Koyduma Ama ....

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm
adsense kodunu her sayfaya yerleştirdim.İngilizce sayfalarda problem yok.Ama türkçe sayfalarda reklamlar bazı sayfalarda cıkıyor bazılarında cıkmıyor.Sayfanın içeriğine uygun reklam bulamzsa google....boş mu bırakıyor yoksa alakasız da olsa bir reklam gösteriyor mu...bu arada fantazi yapamıtım çok kazanırım falan

84 gösterim 3 click 17 cent :(((

merak ettiğim bir de hani nette forumlarda falan yazıyor ya bilmemne kelimesi reklamı 50 dolar falan ...bu cpm 50 dolar mı click başı mı 50 dolar?

*yine de bir sene öncesine kadar millet 1 cent tıklama bası yer bulunca göbek artardı...ama insan 50 dolarlık click olayını duyunca da şaşırıyor.

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm
forumda tam olarak sorumla ilgili birsey yok...siteme uygun reklam yoksa yayınlanmıyor anladım reklam yoksa google ne yapsın...ama test etmek için reklam çıkmayan sayfalarıma çıkan sayfaların html kodunu yapıştırdım ama çıkmayan sayfalarda tamamen aynı bile yapsam çıkmıyor ....niye

yani x.htm de reklam var
y.htm de yok

bende x.htm yi komple alıp y.htm diye kaydediyorum.x.htm=y.htm ama y de yine bişi çıkmıyor... sayfa adları belirliyor derseniz analrım tabi x y olayı...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
reklam boyununda bir sayfa hazırla ve bu kodu gogle koduna ekleki içerik bulmassa bu rekalmla bari zitaretciyi kaçırma derim

google_alternate_ad_url = "http://www.domain.com/alternatif_sayfa.htm";

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kendi reklamlarınıza bakmanız bile çok saçma. ne geçecek elinize ?
reklam ön izleme aracıvar sabah 11:00 den sonra Türkiye saatiyle o araçla çıkan reklamları izleyebilirsiniz. daha sonraki saatlerde reklamlar git gide azalır. sabah gösterilen reklamlar akşam gösterilmeye bilir. reklamcının parası biter gösterilmez.
dediğin şey yada sormak istediğin şey forumda yazıyor.
google adsense botu (robotu) her sen sayfa yaptığında gelip seni incelemez kendi istediğinde inceler. incelenmiş bir sayfanın içeriği değiştirdiğinde google anında angılayacak, yada hemen tarayacak gibibir şey söz konusu değil. Nedir bu şiddet ben anlamıyorum. binlerce insan kullanıyor sizin sayfanıza garezi olduğunumu düşünüyorsunuz google adsese 'in. Reklam yayınlamada bir ayrıcalık yok. Adsense premium üyesi değilseniz tabiiii.
84 gösterimde 3 click bile senin için çok iyi.
84.000 gösterim yapan siteler var. bunlar bu kadar düşmüyor ne reklam gösteriyor diye.

koskoca bir denizde hidrojenin bir atomusunuz ancak.
ama nedense beklentiniz çok yüksek.

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım...
kendi reklamlarıma bakınca elime ne mi geçecek...çıkıp çıkmadığını anlayacağım.çıkan sayfa ile çıkmayan sayfa arasındaki farka göre değişiklikler yapacağım.onlarca site açıp 8400 yapacağım mesela .ama çıkmıyorsa kasmayacağım.84000 yapıp düşünmeyenler beni bağlamaz...ben başkalarının düşünmediğini düşündüğüm için zamanında binlerce dolar aldım...tv izler gibi reklam izlemiyorum oyle sanıyorsan..

yani normalde böyle kişisel tartışmalardan da nefret ederim forumda boşuna yer kapladığını düşünürüm..ama cevap verme ihtiyacı hissediyorum...soru soran adama kısacaksan forumda işin ne...cevap vermek istemiyorsan vermessin geçer gidersin.sorduğum soru senin soylediğin gibi sünjektif birsey değil ki...googleın bana garezi mi var ?!?

para kazanamayıp hıncını milletten alıyorsan o ayrı..

*permission cevabın için teşekkürler bu arada...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5