İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kol Saatli Cep Telefonu - yardım

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kro aksesuarları diye eklemişler tagları.şu tagları ekleyenlere selamlarımı iletiyorum,helal olsun :)

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kro aksesuarları diye eklemişler tagları.şu tagları ekleyenlere selamlarımı iletiyorum,helal olsun :)

bence büyük terbiyesizlik yapıyorlar ama dalgasına alıyorum :)

kro aksesurarı ise yabancılar neden yapıyor? neden türkler avrupa medeniyetine özeniyor o zaman? bu teknolojidir işte bu gücü kullanın bence kro diyip geçmeyin aksesuar değil ben yakında askere gitmeyi düşünüyorum orda işe yarar diye denemek istiyorum ama kro ettiniz konuyuda allah bilir bizide :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
E cep telefonu zaten icat edileli seneler oluyor, boyutu da kuculdu baya, saatin icine koymak ne gibi bir teknolojik yenilik, telefon calinca saate dogru mu konusuluyor?

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E cep telefonu zaten icat edileli seneler oluyor, boyutu da kuculdu baya, saatin icine koymak ne gibi bir teknolojik yenilik, telefon calinca saate dogru mu konusuluyor?

askerlik için uygun değil mi sence? bunu çıkarmanın bi amacı yokmu sence? boşu boşuna çıkarılırmı?

Cebbar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence saati alcaksan alma derim askerde bir arkadaşın vardı tabii o korkudan kullanamamıştı hediye olarak gelmiş çocuğa özellikleri normal saat müzik dinleme video izleme ve saat içinde olan bir kaç oyunu oynuyordu dokunmatik ekran özek çubuk var takvim özelliği var usb ara kablosu var kulaklık var. normal konuşurken biraz bağırması gerekiyor birde normal sesli bir ortamda isen bayağ bir konsantire olman gerekiyor karşıdakini duyman için onun dışında boyutu biraz büyük gibi geldi bana normal koluna takınca bayağ bir kaba duruyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5