İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kolay para kazanın! Facebook profil oluşturun, $$$ kazanın

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Amerikalılara hitap eden bir uygulama sahibiyim.

Dünyada biraz sonra anlatacağım yöntem ciddi bir ticaret hacmine sahip, fakat ülkemizde pek yapılmıyor. Hem ingilizcemin yetersizliği hemde elin adamı kazanıcağına bizimkiler kazansın diye size teklif ediyorum.

Yapılacak işlem:
Güzel/yakışıklı - kız/erkek fotoğrafı ile Facebook profili oluşturup (amerikan ismi ve bilgileri ile), arkadaş eklemek. En önemli unsur bunların amerikalı olmaları, nasıl yapılacağını anlatan bir döküman tarafımdan işi yapmak isteyenlere gönderilecektir.

Her 1.000 arkadaş için 5 TL ödeme yapabilirim.

1.000 arkadaşlı hesap için 5 TL
2.000 arkadaşlı hesap için 10 TL
3.000 arkadaşlı hesap için 15 TL
// // // //
10.000 arkadaşlı hesap için 50 TL -- (Yani her 1.000'in katları için 5TL daha, isterseniz hergün 5000 arkadaşlık profil oluşturun, kazancınız tamamen ayırdığınız zamanla doğru orantılı.)

Ödeme yapabilirim. - Garanti ve Yapıkredi bankalarını kullanıyorum diğer bankalar EFT yapabilirim, Paypal ile de ödeme geçebilirim.

(Genel olarak dünyada 1.000 arkadaş için $2-5 arası ödeme yapılıyor. )

Ben ne kazanacağım:
Sizden mail ve şifresini aldığım hesaplarla facebook uygulamamın reklamını yapıcam ve bende uygulamama aldığım reklamdan para kazanıcam.

Boş zamanlarınızı $$$ a dönüştürebileceğiniz, hiçbir bilgi gerektirmeyen, gayet zevkli bir para kazanma yöntemi.
NOT: Ödemede sınır yoktur, eğer emek harcarsanız ayda 1.000 TL veya daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Aşağıda profile sadece 15 dk harcanarak 250den fazla arkadaş eklenmiştir.
profh.jpg

Özel mesaj ile benimle iletişime geçebilirsiniz.

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
o kadar uğraşıp facebook spam yaptın diye kapatabilirmi hesabı?

Beni arkadaş listesine eklemek isteyen tanımadıgım kişileri bildiriyorum. Onlarda takibe alarak peşpeşe alakasız liste oluşturanları banlıyor :) Tabi herkes benim gibimi yapıyor bilmiyorum :)

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yılbaşı tatili sebebiyle şehir dışındayım, p.tesi iş saati başlangıcıyla tüm PM leri cevaplayacağım. Gecikme için özür dilerim.

Teşekkürler.

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pm istiyorum ben de ancak spamla hesaplar kapanıyor dikkatli olun

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm PM ler gönderilmiştir arkadaşlar.

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak ve webkare PM ler gönderildi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5