İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kolay Yoldan Ethereum Kazanmak !

iyiadam

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Sitede şuan kendi kripto parası olan Bither'i topluyoruz.
1 Ethereum kazanmak için 100 Bither toplamanız gerekiyor. Sistem olarak diğer faucet sitelerine benzer özelliklere sahip. 2 saatte bir coin toplayabiliyorsunuz. Bilindiği gibi bu sistemler kısa sürede çok coin dağıtır ve borsaya girdiğinde coin dağıtımlarını azaltırlar. O yüzden hızlı davranmakta fayda var.
Gün içerisinde saniyelerinizi harcayarak çok güzel miktarlar kazanmanız mümkün. Hepinize bol kazançlar...
1 ETHEREUM 748 TL bence kaçırmayın bu fırsatı... Ben toplamaya başladım şansınız iyiyse daha iyi miktarlar kazanabilirsiniz.
----- Coin İle ilgili soruları aşağıya yorum olarak sorabilirsiniz-----

REFLİ LİNK: TIKLA
refsiz :( tıkla

bandicam 2019-03-18 16-00-22-361.jpg

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bu yaşıma kadar kolay yoldan hiçbir şey kazanamadım. Ya bende bir sıkıntı var ya da yol da

iyiadam

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bu yaşıma kadar kolay yoldan hiçbir şey kazanamadım. Ya bende bir sıkıntı var ya da yol da
Hocam bu sistem farklı... Yakında piyasaya girecek olan coini daha girmeden dağıtıyorlar. Yani fiyatı bile belli değilken. Ve 100 tane coini 750 TL değeri olan Ethereum'a dönüştürebiliyorsunuz.

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Yani üye olacağız her 2 saatte bize para mı verecekler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5