İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KolayWeb Domain / WHM Reseller Yönetim & Hosting Satış Scripti

jarrylucaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son zamanlardaki limitsiz reseller kampanyalarına istinaden aklıma böyle bir proje geldi ve bu projemi canlandırma kararı aldım, aslında kendim için scripti kullanmayı düşünüyordum fakat maddi açıdan sıkıştığım için satma kararı aldım.

Script Özelliklerinden Bahsedecek Olursak;

• Domain Yönetimi
    1. NameServer Ekle / Sil : Üyelerin müşteri paneli üzerinden nameserver ekle / sil özelliği.
    2. DNS Yönetimi : Üyeleriniz sahip oldukları domainlerin dns yönetimini dilekdileri gibi ayarlayabilirler.
    3. Gizlilik : Üyelerinize domain whois bilgilerini gizli tutabilme veya gösterbilme imkanı.
    4. Domain Kiliti : Üyelerinize domain kilitlerini istedikleri an açıp kapatabilme imkanı.
    5. Domain Transfer : Üyeleriniz domain transfer ücretini ödedikten sonra profillerine domain transfer onay kodu girmeleri gerektiğine dair bir uyarı düşer ve üyeler transfer kodunu doğru girdikleri anda transfer işlemi başlar.

• Hosting Yönetimi :
    1. CPanel Şifre Değiştirme : Üyelerinize ürünlerim sayfası üzerinden sahip oldukları hosting paketlerinin şifrelerini diledikleri gibi değiştirebilme imkanı.
    2. Paket Oluşturma : Yönetim paneliniz üzerinden oluşturduğunuz paketler hem sitenizde satışa sunuluyor hemde whm panelinize otomatik ekleniyor. Paket oluştururken paketin görüneceği sayfaları manuel olarak seçebiliyorsunuz.
    3. Paket Düzenleme : Önceden oluşturduğunuz hosting paketlerini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
    4. Suspend / Unsuspend : Yönetim paneliniz üzerinden hostinglere anlık tek tık ile suspend veya unsuspend atabilirsiniz.

• Ödeme Yönetimi
    1. Üye Kredisi : : Üyeleriniz hesaplarında bulunan kredi yöntemi ile alışveriş yapabilirler. Aldıkları ürünün fiyatı mevcut kredilerinden düşük ise ve alışveriş esnasında üye hesabımdan düş seçeneğini aktif ederlerse ürünleri herhangi bir yönetici onayı istemeksizin otomatik olarak açılır ve üye ürünleri sayfasına eklenir.
    2. Paypal Fatura Ödeme : : Paypal ile ödeme seçeneğini aktif konumunda tuttuğunuz sürece üyeler faturalarını ödediklerinde faturasında bulunan ürünler otomatik aktif olur, siz bilgisayar başında olmasanız bile satışlarınız devam eder.
    3. Paypal Kredi Yükleme: : Üyeleriniz müşteri panelleri üzerinden üye hesaplarına paypal ile online kredi aktarabilirler bu işlemin olabilmesi için paypal modülünün açık konumunda olması gerekir.
    4. Ödeme Bildirim Formu : : Üyeleriniz yaptıkları ödemeleri size bildirirler, siz ödemeyi onayladığınız anda ödeme yapılan miktar üyenin hesabına eklenir, eğer ödemeyi faturası kesilmiş fakat ücreti henüz ödenmemiş bir ürün için yapmışsa ürün sizin onayınızla birlikte aktif olur ve üye hesabına eklenir.
    5. Banka Hesap Numaraları : : Yönetim paneliniz üzerinden banka hesap bilgisi ekleyerek üyelerinize ödemelerini nerelere yapabileceklerini bildirirsiniz.

• İçerik Yönetimi
    1. Kurumsal Bilgiler : Yönetim paneliniz üzerinden misyonunuzu, vizyonunuzu veya insaların sizi neden tercih etmeleri gerektiğine dair açıklamalar girebilirsiniz.
    2. Hizmetler Sayfası : Bu sayfa üzerinden üyelerinize kurumsal kimliğini açıklarsınız, yaptığınız işler hakkında kısa açıklamar ve görseller ekleyerek üyelerinizi kendinizi daha iyi tanıtmanızı sağlar.
    3. Sıkça Sorulan Sorular : Bu bölüm kategori ve içerik kısmından oluşmaktadır, önce sorulara kategori belirlersiniz sonra kategorilerin için soru - cevap şeklinde eklersiniz, böylelikle hem üyeleriniz gereksiz destek bileti oluşturarmalarının önüne geçersiniz, hemde vakit kazanmanızı sağlar.
    4. Slider Yönetimi : Sitedeki sliderleri yönetim paneliniz üzerinden yönetmenizi sağlar. Kullanıcılarınıza görseller ile ilgi uyandırabilirsiniz.
    5. İndirim Kuponları : Yönetim paneli üzerinden oluşturduğunuz indirim kuponlarını kampanyalarınızda kullanabilirsiniz, kodları forum vb farklı bilgi paylaşım platformlarında paylaşabilirsiniz. indirimleri %(yüzde) olarak yapmaktadır ve kaç kişinin yararlanabileceğini seçebilirsiniz. her ödeme yapıldığında veya spariş faturalandırıldığında limit otomatik olarak bir düşer. Aynı zamanda kuponları yönetim panelinizden aktif / pasif konumuna getirebilirsiniz.

• İletişim Yönetimi
    1. İletişim : Kullanıcılarınızın her an sizinle iletişim kurabilmelerini sağlar.
    2. Duyurular : Duyurularınız, promosyonlarınızı veya firmanızla ilgili haberleri bu bölüm üzerinden kullanıcılarınızla paylaşabilirsiniz.
    3. Destek Bileti : Üyeleriniz aldıkları ürünlerde yaşadıkları sorunları size bildirirler, üyelerinize teknik destek verirsiniz.

• Hesap Yönetimi
    1. Faturalar : Yönetim paneliniz üzerinden faturalarınızı yönetirsiniz, ödenmiş ve ödenmemiş faturalar olarak 2 ayrı grupda durur faturalar. ödenmiş faturalar üzerinde herhangi bir işlem yapılamaz, ödenmemiş faturaları silebilir veya onaylarak ürünlerini aktif edebilirsiniz.
    2. Gelen Ödemeler : Üyeleriniz ödeme bildirim formlarını doldurduklarında yönetim paneli gelen ödemeler sayfasına düşer bu sayfa üzerinden ödemeleri onaylayabilir veya silebilirsiniz.
    3. Yapılan Ödemeler : Üyeleriniz faturalarını ödediklerinde veya üye hesaplarına kredi yüklediklerinde her ödemenin tutarı ayrı ayrı yapılan ödemelere eklenir, böylece ileride yaşayabileceğiniz her türlü sorun için yapılan ödemeleri tarihleri ile birlikte kayıt altına almış olursunuz.

• SEO Yönetimi : Üyelere özel olmayan bütün sayfaların title, keywords ve description değerlerini dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

• Canlı Destek : Yönetim paneliniz üzerinden kullanıcılarına canlı destek verebilme imkanı.

Script Fiyatı : Tek domain lisans 150 TL, Çift Domain Lisans 250 TL

Scripti satın alan müşterilerimiz, sonraki çıkıcak güncellemelerden ücretsiz yararlanabilme hakkına sahiptir.

Demo : http://www.kolaywebhosting.net/

Ödeme Yolları:
ziraatbank.png
27.png

Yönetim Paneli Demo İçin PM İsteyiniz

İletişim Bilgileri
user_business_boss.png
user_business_boss.png
Web Canlı Destek : http://www.kolaywebhosting.net
user_business_boss.png
GSM : +90 534 010 09 19

Lütfen yanlızca ciddi alıcılar iletişim kursun.

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yönetim panelinin demosunu atarsanız sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi