İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KolayWeb Film Script » %100 Valid / SEO'lu / Full SEF Linkler / W3 , C

jarrylucaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum.

Yaklaşık olarak 1 ay'a yakındır üzerinde uğraştığım film scripti nerdeyse bitti sayılır ve satış öncesi görücüye sunmak istedim, bi kaç sayfa daha hazırlamam gerekiyor sayfalarım bittikten sonra scripti satışa sunucam.

KolayWeb Film Scripti kullanırken bildiğiniz bütün film scriptlerini unutacaksınız. Kusursuz kodlaması, Geliştirilmiş Full Yönetim Paneli ile her türlü ihtiyacınıza karşılık vericektir. Kurulum için extra hiçbir özellik istemez.

Lafı fazla uzatmadan Script özelliklerinden biraz anlatiyim; Yorumlarınızı Bekliyorum..

PİNGLEME SİSTEMİ
Arama motorları sayfalarınızı en hızlı şekilde indexlemeleri için kurulmuş sistemdin, günde 2-3 defa kullanarak sayfalarınızı çok kısa sürede indexlenmesini sağlar en iyi 10 sunucuya ping gönderir ve rss feed lerinizi okumasını talep ederi.

Etiket Bulutu
Etiket bulutu filmlerini etiketlendirip hitlerinizi arttırmanız açısından doğru kullanıldığı zaman çok yararlı bir sistem olacaktır.

w3 - Css Standartları
Kodlarım tamamen w3 ve css standartlarına uygundur ve buda sitenizin yerinde ve konumunda büyük etken yaratmaktadır.

%100 SEO
Seosuz tek bir link yoktur bütün linkler SEF'dir. SEO Analiz Testinden %85 Gibi Büyük Bir Başarı İle Çıkmıştır!

İçerik Özgünleştirme Sistemi
Bu sistem ile sitenizin içeriklerini özgünleştirebilirsiniz. Özgün içeriğin googledeki önemini hepimiz biliyoruz.

Özel Meta Tag Sistemi
Bu sistem ile sayfaların meta taglarını dilediğiniz gibi ve rahat bir şekilde yapabileceksiniz, videolar etiketler anasayfa sayfalar kategoriler gibi alanların meta taglarını yönetim panelinizden dilediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz.

Bozuk Film Bildirimler
Kullanıcılar ve site yönetimi arasındaki ilişkilerin güçlenmesi için bu sistemi kurdum, kullanıcılar bozuk veya çalışmayan videoları yöneticilere tek tık ile bildirebilecek ve buda yönetim için büyük bir zaman kazancı olucak, tek tek elle arama gibi bi zahmete katlanmıyacak filmi bozuk gören kullanıcı yöneticiye bildirdiğin yönetici paneli üzerinden raatlıkla kontrol edebilecek bu filmleri.

Film Talebi Sistemi
Bu sistem ile kullanıcılar yönetimden sitede görmek istedikleri filmleri bildirebilecekler ver yönetici & kullanıcı ilişkileri daha güclü olucak. Film talep edildiğinde yönetici filmi ekleyip talebi onaylarsa filmi talep eden kişiye filmin eklendiğine dair bir mail gider sunucudan.

5 Ayrı Reklam Çeşidi
Sitenize sol kayan banner, sağ kayan banner, header, footer ve video öncesi reklamlar şeklinde 5 ayrı reklam çeşidi ekleyebilirsiniz ve bu reklamları yönetim paneliniz üzerinden çok rahat bi şekilde düzenleyebilirsiniz.

Sayfa Sistemi
Sistemde eksik gördüğünüz filmleri sayfa sistemi ile yönetim paneliniz üzerinden ekleyebilir var olan sayfalarınızı düzenleyebilirsiniz.

Editörlük Sistemi
Tek başına 1 kişinin bu meşaketli işle baş edemeyeceğini düşündüm ve editörlük sistemi yaptım, başvuruları siteniz üzerinden alırsınız ve başvuru yapanlar yönetim panelinizde görünür. onay verdiğiniz andan itibaren editör sitede aktif duruma geçer, editörlerin eklediği içerikler site admini onaylatmadan sitede listelenmez, yönetim panelinizden hangi editörünüzün neler eklediğinide kontrol edebilirsiniz.

Yorum Botu
Yorum botu sayesinde sitenizdeki içeriklerinize belirlediğiniz yorumları gönderebilirsiniz. Doğru kıllanıldığı zaman site kullanıcılarınız üstünde olumlu bir etki bırakır.

Ticket Sistemi
Ticket sistemimiz ile script ile ilgili yaşadığınız her türlü sorunu bize bildirebilirsiniz, ekstra hiçbir özellik istemez sunucudan kendi yönetim panelinizden ticketinizi oluşturursunuz ve gönderirsiniz.

SQL Yönetimi
Bu sistem ile verilerinizi yedekleyebilirsiniz, SQL Tamiri yapabilirsiniz.

Demo Adresimiz : http://www.kolayweb.gen.tr/demomuz/

Demo Admin Sayfası : http://www.kolayweb.gen.tr/demomuz/demoadmin/

Demo K.Adı : demoadmin
Demo Şifre : demoadmin

Script Tamamen Bittiğinde Satışa Sunulucaktır, Şuan Paylaşma Sebebim Görüş ve Önerileri Almaktır, olumlu veya olumsuz yorum yapan herkese teşekkür ederim.

Yorumlarınızı Esirgemeyin Lütfen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi