İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Komedinin böylesi

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğan holding in komedisi :ayrıntıları: http://www.aktifhaber.com/read_news.php?nID=90355
Buradan okuya bilirsiniz. 149$ verecekmişiz cihaz alacakmışız aylık 9 ytl sabit ücret verecekmişiz ucuza konuşacakmışız modemimizle. böyle komedi görülmedi modemi olanın bilgisayarı zaten vardır messengerı da vardır. Okuyun lütfen bunlar bizi tam kaz, hemde yaban kazı zannediyorlar.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sen evin için düşünoyrsun bu sistem kurumsal şirketler için ve çalıştığım şirket bunlardan onlarca satın alacak. İş icabı şirket içerisinde elimizde telsiz telefonlarla durmadan yurt dışını arıyoruz. Santralda Turkcell kurumsal kullanıyorduk ama artık bu makinalara bağlanacak sistem.

Avantajları:

İşletim sistemi, yazılım sorunu yok.
Bağlantı hızı / görüşme kalitesi mevcut PC sesli mesajlaşma sistemleriyle karşılaştırılamaz bile.
Güvenlik riski yok. (MSN, Skype ID derdi yok)
İlk kurulum masrafı PC ile karşılaştırıldığında çok ucuz. ( Telefon kurulacak yere PC kurulumu 1500 dolar bu cihaz 150 dolar)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ya ufak bi hesapla eğer telekomun şuanki faturasından az gelicekse neden olmasın ki
nedir bu telekomdan çektiğimiz bunca yıldır

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen evin için düşünoyrsun bu sistem kurumsal şirketler için ve çalıştığım şirket bunlardan onlarca satın alacak. İş icabı şirket içerisinde elimizde telsiz telefonlarla durmadan yurt dışını arıyoruz. Santralda Turkcell kurumsal kullanıyorduk ama artık bu makinalara bağlanacak sistem.

Avantajları:

İşletim sistemi, yazılım sorunu yok.
Bağlantı hızı / görüşme kalitesi mevcut PC sesli mesajlaşma sistemleriyle karşılaştırılamaz bile.
Güvenlik riski yok. (MSN, Skype ID derdi yok)
İlk kurulum masrafı PC ile karşılaştırıldığında çok ucuz. ( Telefon kurulacak yere PC kurulumu 1500 dolar bu cihaz 150 dolar)

Bencede
Cok Guzel Bir Sistem Şirketlere.

Doğan holding in komedisi :ayrıntıları: http://www.aktifhaber.com/read_news.php?nID=90355
Buradan okuya bilirsiniz. 149$ verecekmişiz cihaz alacakmışız aylık 9 ytl sabit ücret verecekmişiz ucuza konuşacakmışız modemimizle. böyle komedi görülmedi modemi olanın bilgisayarı zaten vardır messengerı da vardır. Okuyun lütfen bunlar bizi tam kaz, hemde yaban kazı zannediyorlar.

Bunun Neresi Komik Ben Onu Anlamadım ?
Yani Genel Olarak Dusunsen Komik Bir Yanı YOK :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Biz bu servisin bir benzerini, standart telefon hatti uzerinden www.alo811.com uzerinden aliyoruz. Amerika'da bir cok telefon hatti artik IP telefon. Biz biraz geriden takip ediyoruz.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir sistem,zamanla telefon faturaları ucuzlayacak inşallah...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
koç.net kullanıyoruz

türk telekom GSM aramaları 1 dk / 0,34 YTL

koç net GSM aramaları 1 dk / 0,14 YTL

fark ortada bu sistemler mükemmel tavsiye edilir özellikle sıfır çevirilen ve yurtdışı konuşmaları çok olan kişiler için baya avantajlı.

+ koç.net kurulum ve donanım ücreti almıyor.

bu aralar turkcell de yeni bi iş başlatıyor tellcom.com.tr bunlarda ucuz ama biraz karışık işleri :) turkcell'e güven olmuyor.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Şehirlerarası sabit telefonu aramak için tavsiyeniz nedir ?

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ben 6,7 aydır www.voipstunt.com kullanıyorum, sistemdeki bir özellikten dolayıda değiştirmeyi düşünmedim, fakat daha ucuz olan varmı diye de bakıyorum.

turkey 0.020 euro/dakika
turkey (Mobile) 0.150 euro/dakika

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5