İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Komiklik yapan arkadaşların dikkatine!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Arkadaşlar güldürüyorsunuz, güldürürken düşündürüyorsunuz, eğleniyor ve eğlendiriyorsunuz hepsi güzel hoş da. Karşıdaki insanları rencide etmek niye? :eek:lmadı:

Tamam, herkesin nasıl esprilerden hoşlandığını bilemezsiniz. Ama karşınızdaki kaba esprinizden hoşlanmayan 11-12 yaşındaki bir çocuk, argodan nefret eden bir bayan veya kim olursa olsun unutulmaması gereken şey:

İnsanları rencide etmek espri değildir arkadaşlar!

Biraz daha dikkat. Kusura bakmayın, isim vermiyorum, anlayan anlar zaten...

Umarım dikkatli olmanız konusunda önerimi dikkate alırsınız.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Arkadaşlar güldürüyorsunuz, güldürürken düşündürüyorsunuz, eğleniyor ve eğlendiriyorsunuz hepsi güzel hoş da. Karşıdaki insanları rencide etmek niye? :eek:lmadı:

Tamam, herkesin nasıl esprilerden hoşlandığını bilemezsiniz. Ama karşınızdaki kaba esprinizden hoşlanmayan 11-12 yaşındaki bir çocuk, argodan nefret eden bir bayan veya kim olursa olsun unutulmaması gereken şey: İnsanları rencide etmek espri değildir arkadaşlar!

Sayın forum perisi;
Dediklerinin yarısını anladım ama diğer yarısını anlamadım...
Rencide edici espriler çok yaparım o kısım benim ve 11-12 yaşındaki çocuğu da biliyorum; ikisini bir araya getiren kişi de benmiyim? Malum bize göre sıradan bir espri kimine göre çok incitici olabiliyor.
Bensem ne yaptığımı anlamadım; veya o kişi ben değilim veya ne bileyim işte...

Anlamadığım %50lik kısmı iletirsen emaille, üzerimde yük kalmaz veya yükün ağırlığını bilirim
Saygılar sonsuz

H

halilarici

Misafir

Tamam, herkesin nasıl esprilerden hoşlandığını bilemezsiniz. Ama karşınızdaki kaba esprinizden hoşlanmayan 11-12 yaşındaki bir çocuk, argodan nefret eden bir bayan veya kim olursa olsun unutulmaması gereken şey:

İnsanları rencide etmek espri değildir arkadaşlar!

Sana Katılıyorum.:harika::harika:

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
karluk arkadaşımızı bu konuya davet ediyoruz ; espiri yapıp komik olduğunu zanneden bi kişilik kendisi :D

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
tepki diye biri vardı bi arkadaş sinirliydi sanırsam bişey oldu ona resim koydu beyin bedava diye ondan ban yemişti. şakayı abartanlar var. üzülme diyeceğine gıcık olmuş diye duygusal diye üstüne gidiyor. zihinsel atak yapıyor.

• Like
Reactions: Eif

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
karluk arkadaşımızı bu konuya davet ediyoruz ; espiri yapıp komik olduğunu zanneden bi kişilik kendisi :D
Karluk değildir ...
O zengin,kültürlü, bilgili ve asil bir beyfendidir...
Haddini ve kimle ne konuşacağını bilir ve birini kırmışsa kendini affettirir.

Tarife uyan isim kendim ama ben olamamda hem...

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Karluk değildir ...
O zengin,kültürlü, bilgili ve asil bir beyfendidir...
Haddini ve kimle ne konuşacağını bilir ve birini kırmışsa kendini affettirir.

Tarife uyan isim kendim ama ben olamamda hem...

Her konunun altına bişey yazmış olmak için saçmalayıp adamı taşlayan ben değilim :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Bana ne yapıyosa bilgi yapıyo ama bilgi bana ders vererek yapıyo ne kadar üzülsemdeonun kötü sözlerine sonradan yinede gönlümü alıyo hatamı söylüyor vs
~~
Ama onun dışında bende ad vermicem konulara bakınca 2-3 kişi var forumda cömertlikmi desem komiklikmi desem bişeyler yapıp forumdan kaçırıyorlar insanları

• Like
Reactions: Eif

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
bana alkolik diyerek merdivenaltı hosting şirketini överek tanıtıyorsa biz ölmüşüz ya :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bana ne yapıyosa bilgi yapıyo ama bilgi bana ders vererek yapıyo ne kadar üzülsemdeonun kötü sözlerine sonradan yinede gönlümü alıyo hatamı söylüyor vs
@Emir34 - Bi reple kandırıyom :) seni...
not2: retrospektif mi neyse (bulamadın mı başka bir uygun rumuz, küpeli neyim olsaydı), o küpeliden de öğrenecek bir şeylerin var. Zeki çocuk ama asi biraz. Kamçıya gelmiyor; kafana takılanları ona sor, ilk elden o söylesin. Geleceğin pinti eif'i olacak, inanıyorum. Sen de eif'i filan geçeceksin tuttuğunu koparmayı öğrenirsen.

@roymand: incinen kişiyle bağlantıyı kurmadan kimseyi töhmet altında bırakmazsan senin için iyi olur ki öyle olursa bile halkla ilişkilerde seo uzmanımız eif'in yaptığı gibi direkt isim vermek yerine anlayan anladı der, kinayeyle yol gösterirsin.

@retrospektif (prospektif mi neydi ilaçların kullanma klavuzu, öyle bir şey işte); bir ara jerome_allen'in yanına uğra; beni çekiştirin.

bana alkolik diyerek merdivenaltı hosting şirketini överek tanıtıyorsa biz ölmüşüz ya :D
Kinaye yapıyordur.

Neyse konuyu daha fazla dağıtmayalım...
Konu sahibi gelene kadar biz oturup gitar çalanları dinleyelim; gerekirse el çırpalım.

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
~~
Ama onun dışında bende ad vermicem konulara bakınca 2-3 kişi var forumda cömertlikmi desem komiklikmi desem bişeyler yapıp forumdan kaçırıyorlar insanları

alakası yok adam gıcığın tek faşist birisi. aynı bi yemek programı vardıya köpek bile yemez bunu diyordu s*ktirip git diyesim geliyordu orda. kanalı değiştiyordum hep. kendilerini beğenmişler güçlü görüyorlar sokakta dövülür onlar ha.! :kızdım:

hiç kimse kızarak kendini üstün gösterek > hava atarak < adam edilmez. bi"giye uyanlar olabilir, sevmiyorum çok ukala.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
alakası yok adam gıcığın tek faşist birisi. aynı bi yemek programı vardıya köpek bile yemez bunu diyordu s*ktirip git diyesim geliyordu orda. kanalı değiştiyordum hep. kendilerini beğenmişler güçlü görüyorlar sokakta dövülür onlar ha.!

hiç kimse kızarak kendini üstün gösterek > hava atarak < adam edilmez. bi"giye uyanlar olabilir, sevmiyorum çok ukala.

Faşistle ne alakası var faşist ney biliyormusun?
Evet bilgi çok gıcık biri ama bilmediğin kelimeleri kkullanma!!

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bence kastedilen kişi bilgi!
Kendisini kınıyorum!
Hem de üç ünlemle!

Şaka bir yana, sonuç olarak burası bir forum ve yönetim müdahalesi uç durumlar dışında gerekmemeli. Forum kelimesinin etimolojik geçmişini incelemenizi öneririm.

Üslup veya tutum olarak yötü ya da beğenilmeyen üyeler kendini belli edebilmeli ki onları beğenmeyenler buna göre tutum alabilsin. Beğenen de beğensin. Unutmayın ki beğeni göreceli bir kavramdır ve beğendiklerimiz bizim de kıratımızı belli eder biraz, keza beğenmediklerimiz... Yeter ki edep dairesinin dışına çıkılmasın, ölçü olacaksa bu genel ahlak olabilir, onun dışında saçmalama hakkı -hiç hoşumuza gitmese de- bir haktır ve "beni rahatsüz edüyür" diyerek engellenemez. Unutmayın ki saçmalamayan bir insan evladı yoktur, herkes bir an ya da dönem saçmalar ve saçmalama hakkı her daim saklıdır. Beğenmiyorsan cevap vermez, umursamazsın; görmezden gelirsin veya cevap verirsin veya eksi rep verirsin. Doğru olan budur bence. Kimseye zararı olmayan ve edepsizlik yapmayan hiç kimse "can sıkıyor" diye hak mahrumiyetine maruz bırakılmamalı. Eğer ben edepsizlik ettimse gerekli cezaları almaya da hazırım. En azından "edep" kavramının "genel ahlak kuralları" gibi bir çerçevesi ve tanımı var ama "komiklik yapmaya çalışıp da becerememenin" herhangi bir nesnel tanımı ya da çerçevesi yoktur ve cezai yaptırımlar için sebep olamaz bu.

Eğer burada yaşı küçük olduğu hâlde yaşını belli etmeyen ve "sert" bir karşılık alınca da ağlayan genç arkadaşlarımız varsa onları yaşını belli etmeye davet ediyorum, bu sayede biz de cevap verirken yaşı göz önüne alabiliriz ve haksız yere suçlanmayız.

Bilgi de faşisttir, doğru; reernkarnasyonla yeniden doğan Adolf Hitler'dir. Bu arada, lütfen biriniz replenecek bir şeyler yazın da rep verme hakkını yeniden elde edeyim de hakedenleri repleyebileyim.

Ne diyorduk, Berat Kandiliniz kutlu olsun. Biliyor musunuz, "kandil" dediğimiz şey eskiden yakılan kandillerle alakalıdır.

Kurt köpeğimden hepinize sevgilerle,
Karluk Reyiz

EKLEME: Rencide etmek de göreceli bir kavramdır ve bunun cezasını vermek yöneticilerin işi değildir, bırakın insanlar gereğini düşünür ve yaparlar. Rencide edilmek hoş olmasa da belki de rencide eden başkalarının da hislerine tercüman oluyordur ve ayrıca rencide olmak nedir? Ben de olmadık şeylerden rencide olabilirim, bundan sonra benim kurallarıma göre mi uygulamalar yapacağız?

"Hayat, rencide edilmeyi göze almak demektir biraz da..."
(Angaralı Tostolyevski)

EKLEME: Rencide edici bir mesaj görürseniz bu edep sınırları içindeyse ama siz yine de beğenmiyorsanız bunu ifade edin, şikâyet etmeyin. Forum bu demektir.

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Faşistle ne alakası var faşist ney biliyormusun?
Evet bilgi çok gıcık biri ama bilmediğin kelimeleri kkullanma!!

wikide yazıyor okudum hepsini. hatta bir siyaset okuyan üni kızdan duydum.
kendilerni güçlü sanar faşistler.

Ekleme: forumda sevilmeyen kişilerin banlanması hakkında anket yapılmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5