İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Komisyon Ile Paypal Bozukcak..

M

MrManson

Misafir
Merhaba
az önce bir domain sattım 300$'a ( sedodan değil ) ve paypal ile ödeme yapmak istiyorlar.. Fakat verified bir paypal hesabım yok. Eğer %10-12 gibi bir komisyonla bu parayı paypal ina alıp bana pazartesi günü banka havalesi ile ödeme yapacak bir arkadas varsa lütfen msn den kontakt kursun

[email protected]

M

malatyasporlu

Misafir
Eğer öyle biri varsa benlede iletişim kursun... bende unverifiedim ve bu yüzden daha geçen ay 45 $ güme gitti...

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malatyasporlu %15 ile seninkini bozabilirim... Verified arkadaşların paypal->banka değişimlerini %15 ile yapmaktayım normalde...
MrManson: 300$ unverified bir transfer benim için riskli ama 100$'lık kısmında yardımcı olurum... yine %15 ile...

M

MrManson

Misafir
ayhan' Alıntı:
malatyasporlu %15 ile seninkini bozabilirim... Verified arkadaşların paypal->banka değişimlerini %15 ile yapmaktayım normalde...
MrManson: 300$ unverified bir transfer benim için riskli ama 100$'lık kısmında yardımcı olurum... yine %15 ile...

adamlar genel olarak domain işi yapıyorlar büyükler baya sedo da fln cok aktif
300$ ı bozmak lazım bu adama nasıl anlatırım ben riskli 100$ 100$ vss :)

kontakt kur görüselim online im . [email protected] , bekliyorum

M

MrManson

Misafir
Ayhan ile anlastık ve az önce 350$ ayhan'ın paypal hesabına yatırılmıs..
yardımcı oldugu icin kendisine teşekkür ediyorum..

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
niye verify etmiyorsunuz hesaplarınızız ?

S

soundmaster

Misafir
nası verify oluo bu paypal
ben fransızım konuya da

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kredi kartini giriyorsun. Ordan 2.95 USD cekiyorlar (en son oyleydi), bunun 1 USD'sini sana tekrar geri donuyorlar (ya da 1.95'ini hatirlamiyorum tam). Herneyse; sen kredi kartindan takip ediyorsun (esktreden veya internet subesinden). Paranin cekildigi yer olarak PayPal gorunuyor fakat bir de 5 haneli (sanirim) bir rakam oluyor yaninda. O rakami PayPal'a giriyorsun ve "verified" oluyorsun.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1.95 çekiyorlar sonra 1.95 hesaba geri veriyorlar
1.95 çekildigi yer olarak paypal ve bir numara yazar şansınıza 4-5 hane
onu numara elinize geçtiğinde verify işlemini tamamlarsınız .

net olarak verify edecem diyin
parayı çektirin hesabınızdan
extrenizde yada net kullanımınız varsa 5 gün sonra dönem için exteden o numarayı bulun ve sonrada verify işleminin son aşamasını yapın.
para çekildikten sonra gelen ekrandaki son verify işlemini 3 kez yanlış numara girerek yaparsanız bloklanırsınız fax vs gerekir

Hit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildigim kadarıyla darxis,referxchange ve tr.st bu isi yapiyorlar.
Darxis ile calistim ve guvenilir birisi. Paranız paypal hesabina yattıgında ytl karsiligi banka hesabiniza geliyor:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5