İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kompozisyon başı anında paypal ödeme ile postçu aranıyor

unlimiteddownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günde 1000 kelimeden az olmayan kompozisyonlar yazabilecek kalemi güçlü postçular aranıyor.

kompozisyonda konu ile ilgili en az bir adet resim eklenecektir.

kompozisyon başı fiyat tekliflerinizi bekliyorum.

kopya içeriğe para ödenmeyecek.

içerik tamamen orjinal olmalı.

kompozisyon başı fiyat tekliflerinizi açık bir biçimde buradan yazarak belirtin.

ve hangi konularda yazabileceğinizi de belirtin.

sadece 1 kişi alınacak.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Gazetelerde köşeyazarlığı yapmış (Karadeniz, Yörem), ATV'de Ali Kırca ile siyaset bilimi üzerine program yapmış (2004), iki üniversiteden ve iki sivil toplum kuruluşundan birincilik ödülü, dönem dönem çeşitli yarışmalarda derecesi olan, makale dalındaki birincilik ödülünün birini Ahmet Necdet Sezer'den (2003 MÜ) almış, akademik eğitime sahip ve bilimsel yazma kurallarını benimsemiş, Türkçe öğretmeni bilişim şirketi yöneticisinden, yazı başı 8 YTL. teklifimdir. Normal olarak bu tip içerikler 500 sözcükten az olmuyor. Eğer yaklaşık 500 sözcüklü bir anlaşma olursa ücret 5 YTL.'dir.

Özgün olarak kaleme alınabilecek içerikler:

1. Türk dili ve edebiyatı üzerine
2. Bilimsel yazma teknikleri
3. Delphi Yazılımcılığı
4. PHP ve Mysql Yazılımcılığı
5. Firma Yönetimi ve Geliştirme Üzerine Yeni Çağın Gereklikleriyle İlişkili Yazılar (Yeni Ekonomi)
6. Bilişim Güvenliği ve Hukuku
7. Uluslararası İlişkiler ve Dış Politika (Özellikle Türki Cumhuriyetler ve Rusya üzerine yazılar. Rusça okuyabilirim. Kiril Alfabesini kullanan ülkelerin dillerini orta derecede biliyorum. Osmanlıca yazıp okuyabilirim. Uygurca, Göktürkçe ve Karahanlıca konusunda bilgi sahibiyim.)
8. Siyaset Bilimi
9. Çevre ve Kadın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5