İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Konker.io kullanmayın

Selim96

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
41
Geçenlerde SEO pazarı olan, bu konuda kaynakların fazla olduğu ve ticaretin yaygın olduğunu düşünerek konket.io'ya abone oldum. Alex Becker'in Source Wave'in sahibi olduğunu düşündüğüm için bu sitenin de kaliteli olması gerektiğini düşündüm.

Konker üyeliğinin ardından yaptığım teknik destek iletisine 1 gün sonra da cevap alamadım. Araştırma yaptığımda da aktif bir destek sistemi olmadığını, teklifimi sunarken sorun yaşamaya başladıktan sonra öğrendim, ancak destek sağlayacak kimse yok.

konker.io şikayet.png

Abonelik ücreti alırken de belli bir seviyede olmanız gerekiyormuş. Konker.io için değerlendirme yapmam gerekirse değer olarak sıfır (0) verebilirim Aboneliği zaten iptal ettim. Size de tavsiye etmiyorum.

Sizce konker.io nasıl bir site? Kullanıp da memnun kalan var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5