İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Konpara ile sitenizden hemen tahsilata başlayın!

Konpara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Internet üzerinde webmasterların tahsilatını kolaylaştırmak için özel olarak geliştirilmiş olan Konpara Mikro Ödeme Sistemi; haftalık ödeme, kolay entegrasyon (hızlı üyelik) ve sunduğu birçok ek avantaj ile hemen tahsilat yapabilmenizi sağlıyor. Haftalık ödeme yapan Konpara, gelirlerinizi arttırmanız için önemli bir tahsilat seçeneğiniz olacaktır.

Tüm GSM operatörlerine (Turkcell, Vodafone, Avea) ait konuşma kartı şifreleri (eski adıyla kontör kartları), cep transfer ve hali hazırdaki Konpara Ödeme Sistemi Sanal Hesap sahiplerinden kolay, hızlı tahsilat yapılabilmesini sağlayan ödeme sistemimiz; müşterilerinize gizlilik konusunda da avantaj sunuyor. Ayrıca kredi kartına sahip olmayan veya mevcut tahsilat seçeneklerini kullanmayan yepyeni potansiyel müşterileri de kazanmanızı vaad ediyor.

Konpara Ödeme Sistemi ile ilgili detaylı bilgiyi bu linkten indirebilirsiniz: http://www.konpara.net/files/konpara_tanitim.pdf

Detaylı sorularınız için lütfen [email protected] adresinden bağlantı sağlayınız.

Bol kazançlar dileriz.

Saygılarımızla,

Konpara Ödeme Sistemi

www.konpara.net

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
düşük komisyon diyorsunuz ama %45 komisyon alıyorsunuz

türkcell mobil ödeme %10 veriyorum ben

Firma kaynağı Türkiye değil ve haliyle olası bir sorunda muhattabımız kim bilemeyeceğiz belkide

bu konulara bir açıklama getirirseniz memnun olurum

webport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış Bilgilendirme Düzeltme

Selam websitemin adını reklam olur ve ban olurum düşüncesi ile yazmadım ancak gerekirse ve yazılabiliyorsa yazmak isterim tabiiki, ben "axl" adlı kullanıcıya bir cevabım olucak yaklaşık 6 aydır konpara ile çalışıyorum , eski bir turkcell mikro ödeme müşterisiyim, ödememi bir dk aksamadan ve formalitesiz alıyorum ve %45 diye bir kesinti yok en fazla %30-35'i buluyor, ben konparadan önce sitemde turkcell mikro ödeme kullanıyordum, mukayese bile kabul etmez herşeyden önce konpara 3 operatörden çalışıyor, ve sınırsız miktarda tahsilat imkanı veriyor, ayrıca en önemlisi absürt dahil sansür ve kısıtlama uygulamıyor ben tesadüf bir yerden konparayı kullanıp hosting alırken fark ettim, lütfen böyl eboş yönlendirmeler yapmayalım sonra ülkemizde bir şey gelişmiyor diye kızıyoruz, turkcell yok fatura ödenmedi yok, öyle oldu diyor zaten 65 günde yaptığı ödemeyide keserek yapıyor %18 Kkdv uyguluyor ve fatura kesme zorunluluğu var ben bu arkadaşada inanmıyorum çünkü turkcell mikro ödeme'de %10 diye bir rakam yok sadece ürün satan sitelere bunu veriyorlar %18 kdv de binince zaten %28 oluyor kaldıki ben dating sitesi işletiyorum, dating sitelerinden turkcell %40+%18 Kdv kesiyor , oyun sitelerinden de aynı şekilde, eğer bu arkadaş gerçekten mobil ödeme ile çalışıyor olsaydı bunu bilirdi zaten.. ayrıca şirketin 24/7 müşteri desteği var turkiyede bir şirket hizmet veriyor şaka gibi 5 dk sürümüyor sorunun çözülmesi, firma yetkililerinebildirdim ama onlar cevap yazma gereğiduymamışlar ben gerçekten diğer arkadaşların bu imkandan faydalanmasını isterim bu kadar karalama meraklısı olmayalım.. Ayrıca kredi kartı desteğide var çok fazla kesinti yok ben öneriyorum , bence bizim gibi webmaster ve site sahiplerine çok faydalı bir çözüm köstek değil destek olmak lazım diye düşünüyorum.... ürün satıyorsanız evet çok uygun olmayabilir ama, oyun siteleri,dating ve absürt için biçilmiş kaftan....

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Selam websitemin adını reklam olur ve ban olurum düşüncesi ile yazmadım ancak gerekirse ve yazılabiliyorsa yazmak isterim tabiiki, ben "axl" adlı kullanıcıya bir cevabım olucak yaklaşık 6 aydır konpara ile çalışıyorum , eski bir turkcell mikro ödeme müşterisiyim, ödememi bir dk aksamadan ve formalitesiz alıyorum ve %45 diye bir kesinti yok en fazla %30-35'i buluyor, ben konparadan önce sitemde turkcell mikro ödeme kullanıyordum, mukayese bile kabul etmez herşeyden önce konpara 3 operatörden çalışıyor, ve sınırsız miktarda tahsilat imkanı veriyor, ayrıca en önemlisi absürt dahil sansür ve kısıtlama uygulamıyor ben tesadüf bir yerden konparayı kullanıp hosting alırken fark ettim, lütfen böyl eboş yönlendirmeler yapmayalım sonra ülkemizde bir şey gelişmiyor diye kızıyoruz, turkcell yok fatura ödenmedi yok, öyle oldu diyor zaten 65 günde yaptığı ödemeyide keserek yapıyor %18 Kkdv uyguluyor ve fatura kesme zorunluluğu var ben bu arkadaşada inanmıyorum çünkü turkcell mikro ödeme'de %10 diye bir rakam yok sadece ürün satan sitelere bunu veriyorlar %18 kdv de binince zaten %28 oluyor kaldıki ben dating sitesi işletiyorum, dating sitelerinden turkcell %40+%18 Kdv kesiyor , oyun sitelerinden de aynı şekilde, eğer bu arkadaş gerçekten mobil ödeme ile çalışıyor olsaydı bunu bilirdi zaten.. ayrıca şirketin 24/7 müşteri desteği var turkiyede bir şirket hizmet veriyor şaka gibi 5 dk sürümüyor sorunun çözülmesi, firma yetkililerinebildirdim ama onlar cevap yazma gereğiduymamışlar ben gerçekten diğer arkadaşların bu imkandan faydalanmasını isterim bu kadar karalama meraklısı olmayalım.. Ayrıca kredi kartı desteğide var çok fazla kesinti yok ben öneriyorum , bence bizim gibi webmaster ve site sahiplerine çok faydalı bir çözüm köstek değil destek olmak lazım diye düşünüyorum.... ürün satıyorsanız evet çok uygun olmayabilir ama, oyun siteleri,dating ve absürt için biçilmiş kaftan....

şaşırdım

internette de bu mesajı farkedip sanırım konparayı savunmaya geldiniz

herneyse, bir sorun halinde muhattabınızın olmadığını söyledim ve komisyon oranlarının %45e kadar geldiği sitelerinde yazıyordu

amacım karalamak değil ama bu piyasada o kadar firma ile çalıştımki artık bir firma seçerken nelere dikkat etmem gerektiğini çok iyi biliyorum

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
şaşırdım

internette de bu mesajı farkedip sanırım konparayı savunmaya geldiniz

herneyse, bir sorun halinde muhattabınızın olmadığını söyledim ve komisyon oranlarının %45e kadar geldiği sitelerinde yazıyordu

amacım karalamak değil ama bu piyasada o kadar firma ile çalıştımki artık bir firma seçerken nelere dikkat etmem gerektiğini çok iyi biliyorum

Multi üyelik. :D

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Şimdi benim anlamadığım iş şu,
Türkiye'de yaptığınız bir iş için neden BVI firması yazdınız ?
Sanal pos falan verdiğiniz hizmet anlarım ama kontor için BVI ne alaka ?
Buradan benim anladığım sizin Türkiye'de bir firma kuracak kadar dahi profesyonelliğinizin olmayışıdır.
BVI firma kurulumu 300 euro.
Bir kaç sayfa firma dökümanınından başka bir şeye sahip olduğunuzu zannetmiyorum.
Sizi savunmaya gelen üye de kendini çok belli etmiş.
Kısaca; acemisiniz.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16

Yahu arkadaşım, yapılan iş yasadışı.. Sen absürt için iyi diyorsunda, iki gün sonra bu adam yok olduğunda gitti param diye buraya yazarsın. Biz arkadaşı kötülemiyoruz sadece neden kullanacağız diye soruyoruz. Turkcellde %5 ' ede var komisyonlar. Ürün teslimatı yapıpta kullananda var. diğer bir noktada %5 fazla veririm turkcelle çalışırım, ya sen ?

aekayhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya %45 hangi devirdeyiz ya bu neir arkadaşım bilmeden üye oldum kullandım bu ne ya :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi