İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kontera yi tavsiye ediyormusunuz?

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm

her webmasterin korkulu ruyasi gibi benimde bir gun adsense banlanma endisem var surekli alternatifleri deniyorum ama hicbiri de adsense uymuyor 2 hafta sonra kaldiriyorum, yahoo bile adsensein yakinina uymuyor, ama kontera biraz farkli bir reklam sistemi, bundan para kazaniliyor mu bu konuda goruslerinizi alabilirmiyim ?

asiye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kontera kullandım , 130k yabancı/teknoloji sitemde reklam çıkmadı 2 ay , kaldırdım bende,

şimdi infolink.com deniyorum..

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kontera kullandım , 130k yabancı/teknoloji sitemde reklam çıkmadı 2 ay , kaldırdım bende,

şimdi infolink.com deniyorum..

Ben bugun ekledim kodlari, su an reklamlarin ciktigini goruyorum... Acaba dogru mu eklemediniz ...herneyse 2-3 hafta sonra performansla ilgili yorumlarimi yazarim buraya. Tsk. infolinke bakicam.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim yabancı bi sitemde vardı ama istatistikleri çok tutarsız geldi bana. bi gün nası olduysa 100 clicke 20 $ verdi sonra 50 centi geçmedi daha fazla tıkla hemde aynı sitede. sitede de içerik sabit oysaki...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5