İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kontör reklamlarindan kurtul!!!

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam İnceleme Merkezi nedir?
Reklam İnceleme Merkezi, sayfalarınızda görünen yerleşim hedefli reklamları incelemenize olanak tanıyan yeni bir yayıncı aracıdır. Reklam İnceleme Merkezi, yayıncıların sitelerinde görünen yerleşim hedefli reklamlar üzerinde daha fazla şeffaflık ve kontrol elde etmesini sağlamaktadır. Reklamlara, metin veya resim reklamı gibi, türlerine göre filtre uygulamanın yanı sıra reklam gruplarına ve reklamverenlere tek tek izin vermeyi veya engellemeyi seçebilirsiniz.

Reklam İnceleme Merkezi'ndeki reklamları engellemeyi seçerseniz, reklam grubunu veya reklamvereni engelleme sebebinizi belirtmeniz gerekir. Reklamverenlere sunduğumuz bu geribildirim reklamverenlere, daha fazla sitede görünmek üzere reklam kalitesini, içeriğini ve alaka düzeyini nasıl ayarlamaları gerektiği hakkında fikir vermektedir.
Reklam İnceleme Merkezi'ni seçme, kullanabileceğiniz reklam inceleme seçenekleri ve Reklam İnceleme Merkezi'nde alacağınız kararların geliriniz üzerindeki etkisi hakkında daha fazla bilgi.

Google Help Sayfasından

Ayrıca Şunlarıda Okumanızı Öneririm:

'Otomatik uygulamaya izin verme' ve 'el ile inceleme' reklamları arasındaki fark nedir?
Reklam İnceleme Merkezi'nin gelirim üzerinde nasıl bir etkisi olur?
Reklam İnceleme Merkezi'ni nasıl seçebilirim?

konturculeri insallah yikariz not yazi alintidir...

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu Anlamayan Anliyamadim diyen olursa resimli sekilde anlatabilirim...

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bu işlem sadece sizin siteye özel olarak secen reklam verenler için geçerli hepsini göremezsiniz.. Sadece sizin url secip bu sitede reklammım gorunsun diyenler için cunku cok az sayıda ve hiç kontor reklamı olamayan url cıkıyor benim oradan..

bence sayfalarınızdaki adsense reklamını 1 taneye düşürmek ve daha çok tavsiye birimleri kullanmak kazancımı çok iyi arttırdı..

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bildigim olay ise butun reklamlari kapsiyor yanliz 24 saatlik bir bekleme gerekiyor bu sitede reklam ver özelligi eskiden vardi suan hala varmi bilmiyorum ama kaldirildi sanirsam o secenek

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben denedim arkadaslar gercekten gelirim arti sizlerede tavsiye ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5