İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kontrol Panelli 3 GB VDS (Windows, Freebsd, Linux)

omurtech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.png

Merhabalar. Yeni Kontrol panelimizi tanıtma amaçlı 3 GB VDS paketimizi oluşturduk..

bahar.png

Disk alanı:450000 MB
Trafik: 650000 MB
İşletim Sistemi:Secilebilir
RAM: 3076 MB
İşlemci: 3,5 Ghz
Lokasyon: Türkiye Radore

İsteğinize göre Windows, Linuxi Freebsd Kurulumları yapılabilmektedir..

Cpanel kurulumu ve optimizasyonu ücretsiz yapılmaktadır. Siteleriniz ücretszi taşınabilmektedir..

İstenilirse tek bir site için düşünülüyorsa WEBMİN kurularak panel lisans ücretlerinden kurtulursunuz..

Normalde 95 :tl: / İlk 3 ay 65 :tl:
İNDİRİM KUPONU: BhOmurAghs

Sipariş için tıklayın

- Dadicated İp Bedeli 2 TL'dir.
- 100 Gb Ek Trafik 10 TL / AY
- 10 GB Ek Alan 5 TL / AY
- Cpanel isteyen müşterilerimiz için Cpanel lisans bedeli ayrıyetten faturaya yansıtılmaktadır.

Kontrol Paneli Görüntüleri

wmoto.png

- Reboot : Sunucu reboot edilir. ( İşletim sistemi kapatılır ve işletim sistemi tekrar açılır )

- Power Off : Sunucu direkt kapatılır. ( Fiziksel bir sunucunun power off düğmesine basılmış veya fişi çekilmiş şeklinde kapatılmasıdır. )

- Shutdown : İşletim sistemiyle kapatılır. ( İşletim sisteminin ve sunucunun kapatılmasıdır. )

- Boot : Sunucu açılır ( Sunucunun işletim sistemiyle açılmasıdır. )

- Reset : Sunucu restart edilir. ( Fiziksel reset düğmesi işlevi görür. )

Sunucularımız Vmware ile bölümlendirilmektedir. Dünyanın en iyi bölümlendirme işlemi VDS sistemidir..

Ömürtech bilişim ve İnternet Hizmetleri
Yer Sağlayıcılık Belge Numarası: 2339

Mobil: 0543 962 36 15
Sabit: 0312 911 02 52
MSN: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5