İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Konu Aç Logo Kap

HePBiZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Belirli sayıda yapılıcaktır. Şartlar ve koşullarda çok nadir esneme olabilir. Herhangi bir durumda konudan sorabilirsiniz.

ÖZEL PAKET

ALTERNATİF:
*1 k üstü forum veya blog siteleriyle Banner reklam ve link değişimi karşılığı 1 çalışma yapılabilir. hite göre çalışma sayısı değişir.
*Forum ve Blog sayfaları için devmalı grafiker olunabilir. Şartlark onuşulur.

HePBiZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bilgiyumaface.png

2ld8zs6.jpg

asdec.png

250nfoz.jpg

yllllcopy.png

11al66v.jpg

gibi gibi gibi.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Konu aç logo kap :s ben bişey anlayamadım hoca hostmu dağıtacan logomu tam anlayamadım affola..

HePBiZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tabloları incelerseniz aslında gerekli bilgiler yazıyor. Şöyle bir vbulletin forum düşünün. Oraya üstteki paketlerden birini seçtikten sonra atıyorum Standart paket, 25 konu açıyorsunuz ve ben size istediğiniz bir çalışma yapıyorum. Banner, ranks, avatar vs.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
:D iyiymişde ben bu işi canlı para ile yapmayı düşündüm dayak yiyecektim sen bence konuyu editle :D logoyu beleşe yaptırma meşhur artık eskidendi o iş ayrıca bune yaav host paketi gibi 25 konu paketi gold paket premium vs :D

HePBiZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam bu çalışmayı yürüten ilk kişi diğer wm sitelerindede benim. Yani eskimelik bir durum yok. Ücretli bir çalışma yaptıracaksanız dönüş yapın yardımcı olurum. Evet biraz host paketleri gibi ama düzen gerekli değilmi :) Onun haricinde konuyu saptıracaksanız yazmayınız.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
yok hocam baltalama gibi bi amacım yok yanlış anlama kolay gelsin.

HePBiZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yok yok asla . Değerli yorumunuz için teşekkürler.

HePBiZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkürler. Arkadaşın istekleri üzerine çalışması yapılmıştır. 2 Aylık dizi sitesine link değişimi yapılmıştır.

HePBiZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yapan yapıyor. Yapılan çalışmalarıda görmüyormusunuz=?
Herneyse. Kızıyorum. sinirleniyorum çünkü o kadar büyük sitelerin, ne biliyim yeni uğraşımların paintten site adını yazıp paylaşmalarına ve buna logo demelerine :=)

Eğer böyleyse evet çook.

kral680

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gayet güzel hizmet kardeş bu zmanda logo değil hiçbişey yapan yok yapsada işe yarayan çok az oluyor :)

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
yapan yapıyor. Yapılan çalışmalarıda görmüyormusunuz=?
Herneyse. Kızıyorum. sinirleniyorum çünkü o kadar büyük sitelerin, ne biliyim yeni uğraşımların paintten site adını yazıp paylaşmalarına ve buna logo demelerine :=)

Eğer böyleyse evet çook.

Photoshoptan logo çalışması yapabilirim Bedava.

HePBiZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herkez için demedim yapıyorsanız ne güzel. Başarılar ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5