İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

konu aç para kazan

UnknowSouL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar o kadar internette dolaşıyorum para kazanmak için yollar verenlere hiçbirşey yok kazanmak için çok büyük bir siteye sahip olmanız gerekiyor. Yoksa para kazanmak imkansız.

Bir ara süperteklif çılgınlığı vardı adamların şartları kuralları o kadar kulağa hoş geliyorduki herkes bayıla bayıla üye olup kazanmaya çalışıyodu ben pek kazandığını söyleyeni görmedim. Neyse lafı uzatmayacağım süper teklifti reklammatikti derken bende bir para kazandırma projesi sunuyorum.

Ama bu ne bir reklam sistemi ne üye getirme olayı.Öncelikle kendimi tanıtayım Ben yusuf barış efe Yıllardır internette kendimi geliştirme yollarına başvurdum en çok başarılı olduğum konu ise seo olayı oldu.Bir çok siteye (arkadaşlarımın siteleri olduklarını belirtmek istiyorum kesinlikle ücret almadım) katkılar sağladım şimdi destek verdiğim siteler arasında en az hit alanı tekili düşük olanı 12k tekile sahip. Bende şimdi kendime faydalı olmak istiyorum ama ne içerik yükleyecek zamanım nede moderatör yada postçu bulacak zamanım var bulduklarım ise zaten açarız deyip parayı aldıktan sonra 50-100 konu açıp uçtular.

Neyse uzun etmeyelim konuya girelim arkadaşlar bir sitem var adresi

www.maxiturkiye.com

Bu sitede konu açacak arkadaşlar arıyorum.İster ekip kursunlar isterseler tek gelsinler hiç farketmez. Peki tarife nedir?

01. - 5,000 sayı arası konular konu başı 0,01 TL

5,001. - 10,000. sayı arası konular konu başı 0,02 TL

10,001. - ve üstü ise 0,03 TL olarak ücretlendirilicektir.

Minimum ödeme 50TL dir

Buradan herhangi bir yorum yada başvuruyu değerlendirmeyeceğim.

[email protected] adresine ekipse ekip üyelerinizin kullanıcı adları yada bir kişi iseniz kullanıcı adı ve 1 hesap numarası ile mail atın onay yada cevap beklemenize gerek yok konularınızı açmaya başlayabilirsiniz.

Önemli bir not: Kazandığınız paralar kesinlikle diğer sistemlerdeki gibi kasamızda kalmayacaktır.Ödemeye hak kazananlar her ayın 15inde ödemelerini alacaklardır.Sınır limit yok...

thuqx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteniz Suspended`e alınmış

This Account Has Been Suspended

harslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
01. - 5,000 sayı arası konular konu başı 0,01 TL 100 konu 1 tl yapıyor dimi ? (Ç)alıntı dahi olsa yine az bu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi